Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Gundam, serial aktorski

Gundam, serial aktorski

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 22 total)
  • Author
    Posts
  • MarcinK
    Participant
    #241000

    Uprzedzając ekscytację, to będzie część odłamu Build w którym modele Gunpla wykorzystywane są do walk w stylu YuGiOh i Beyblade
    https://kotaku.com/gundam-build-series-going-live-action-1846510932

    Q__
    Participant
    #241001

    To się nazywa rozbudzić apetyt i podciąć skrzydełka jednym ruchem 😉 . Już miałem nadzieję na coś w stylu niedawnego Patlabora (może jeszcze z udziałem Oshiiego lub Anno)...

    MarcinK
    Participant
    #241009

    Może chociaz kreatywnie zamiast CGI właściwe modele w animatronikę zaopatrzą lub poklatkowo zrobią

    Q__
    Participant
    #241017

    Wypadałoby. W końcu powinni się czymś różnić od Hollywoodu... 😉

    MarcinK
    Participant
    #241422

    Jednak coś rusza w sprawie adaptacji jakiej chcemy.

    Netflix nie napawa optymizmem, Legendary daje mieszane uczucia (obok świetnego Detektywa Pikachu mamy dwie ostatnie pomyłki z Godzillą), reżyser odpowiedzialny za Wyspę Czaszki daje dużą nadzieję. Jeszcze niech zatrudnią ekipę grafików od Pacific Rim Uprising, tam mechy i kaiju były niemal fotorealistyczne.

    Q__
    Participant
    #241424

    reżyser odpowiedzialny za Wyspę Czaszki daje dużą nadzieję

    Scenarzysta też sroce spod ogona nie wypadł...

    MarcinK
    Participant
    #241425

    Scenarzysta też sroce spod ogona nie wypadł...

    Tylko LOST z jego dzieł miałem styczność

    Q__
    Participant
    MarcinK
    Participant
    #242288

    18 czerwca na netflix trafi pierwszy Gundam w formie kinowej trylogii i Zemsta Chara

    • This reply was modified 2 years ago by MarcinK.
    Q__
    Participant
    #242301

    I w tym momencie zatęskniłem do Waszego starego forum Gundama, jego (nieodwracalnie przepadłych, obawiam się) treści, i Użytkowników, którzy - niestety - en masse nie skorzystali z azylu na Phoenixie (więc i na Trek.pl potem za nami nie przyszli).

    A ta netflixowa obecność może - taką mam, przynajmniej, nadzieję - pomóc stworzonej przez Tomino franczyzie zaistnieć szerzej w naszym Kraju, czyli przebić się do świadomości ogółu (jak to w końcu udało się Trekowi).

    MarcinK
    Participant
    #242457

    MarcinK
    Participant
    #242763

    Zacząłem Gundam Hathaway, szkoda że nie mogą się zdecydować czy grawitacja na promie jest obniżona czy panuje nieważkość

    Q__
    Participant
    #243577

    Wracając do tematu:

    adaptacji jakiej chcemy.

    Ciekaw jestem jak Ci się podobał występ Gundama w "Ready Player One"?

    MarcinK
    Participant
    #244914

    Na oficjalny kanał marki trafiły odcinki G Gundam

    i
    Aktorskiego Builda

    Q__
    Participant
    #244915

    Dzięki za info 🙂 . Mam nadzieję, że pobędą tam długo, bo chciałbym na spokojnie obejrzeć...

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 22 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram