Forum Fantastyka Gry Gry bazujące na przeglądarce www

Gry bazujące na przeglądarce www

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 28 total)
  • Author
    Posts
  • Reyden
    Participant
    #2446

    Chcę przedstawić 2 gry typu BroswerBased :

    Pierwsza to STAR GATE Wars , dosyć prosta ministrategia , do dyspozycji sa 4 rasy - Asgardczycy , Wężyki , Ludzie (Tauri ) i Replikatory , każda z ras ma dodatkowe bonusy

    Link do gry

    Druga to MechReign - walki mechów , z tym że nie walczymy jednym mechem tylko z czasem kupujemy kolejne mechy i tworzymy z nich armię , całkiem fajna i prosta

    Link do gry

    Q
    Participant
    #28478

    http://kolony.net/

    Gra jak Reddragon tylko w świecie Star Wars

    MOja planeta to continuum

    Będzie ktoś z Was grał w to???

    Gosiek
    Participant
    #39649

    Twórcy Ogame, Xwars i Galaxywars - firma GameForge postanowili wystartować na polskim rynku z kolejną grą w czasie rzeczywistym opartą na przeglądarkach www. Bite Fight - tak nazywa się gra, pozwala nam wcielić się w postać wampira lub wilkołaka i wziąć udział w odwiecznej wojnie tych ras. Naszym zadaniem jest polowanie na przedstawicieli drugiej rasy (lub na ludzi) - co pozwala zdobyć niezbędne do treningu i podwyższania umiejętności bojowych złoto. W przypadku polowania na ludzi zdobywamy też doświadczenie, dzięki któremu awansujemy na kolejne poziomy. Oprócz polowania gotówkę i doświadczenie można zdobyć "pracując" - m. in. na cmentarzu. ;> Za zdobyte złoto można też kupować broń i mikstury lecznicze oraz zbudować sobie schronienie, które pomoże ukryć się przed silniejszymi graczami. W skrócie - bardzo prosty eRPeG on-line.

    Zainteresowanych zachęcam do odwiedzenia strony gry i rejestracji. Jeżeli zechcecie grać po stronie wampirów i przyłaczyć się do mnie (tu nie ma sojuszy, ale można przy rejestracji podać nick innego gracza i w ten sposób przyłaczyć się do jego klanu) to zapraszam - mój nick w grze to Kelheyr.

    A jeżeli nie chcecie grać, to wpadnijcie czasem na tą stronę i dajcie zarobić wampirowi parę groszy. 😉

    Coen
    Participant
    #39651

    Byłbym wdzięczny jakbyś poprawiła adres strony na taki który działa lub wpisała go normalnie coby można było uzupełnic brakujące litery

    Gosiek
    Participant
    #39653

    Adres już działa normalnie, w razie problemów podaję też w wersji "normalnej" - http://www.bitefight.pl/

    PS. W razie wątpliwości - pomoc i forum na razie tam nie działają. 😉

    Reyden
    Participant
    #40178

    Street of Race

    Kolejna gierka BB , tym razem w realiach wyścigów - scigamy się , zdobywamy kasę na ulepszenia , potem zaczynamy kupowac budynki przynoszące zyski .

    Takie The Crims w realiach wyścigów .

    Polecam

    Reyden
    Participant
    #40220

    Vendetta - Kolejna gra twórców Ogame , podbne założenia co do sposobu budowy , sama gra jest osadzona w klimacie mafijnym ( The Crims itp. gry o mafii ) , rozgrywa się w czasach prohibicji .

    Założyłem w grze sojusz - STARTREKUNIVERSE , tag STU , zapraszam chętnych do wstąpenia w szeregi mafii STU .

    P.S. Swoją siedzibę budujcie w sektorze 47:11

    Mirmil
    Participant
    #42787

    Czy istnieje gra w stylu Ogame, czy tez Xwarsow, ale oparta o swiat ST ?

    Reyden
    Participant
    #42788

    Z tego co wiem to nie .Nie ma też (chyba) gry opartej o SG1/SW/B5 czy inne znane universum zrobionej w tym samym stylu co oGame.Nie wiem czy istnieje wogóle jakaś gra strategiczna oparta o ST działająca w oparciu o www .

    Gosiek
    Participant
    #42868

    Jeżeli ktoś chce sobie zbudowac własnego mecha i postrzelać do innych zwolenników tego kroczącego żelastwa, 😉 to będzie miał taką okazję w grze o nazwie Techwarrior będącej futurystycznym klonem gry w polujące na siebie wampiry i wilkołaki. Szczegóły są tutaj.

    Reyden
    Participant
    #42928

    Chcieliście kiedyś zostać żołnierzem , komandosem US Navy Seals czy terrorystą - teraz macie szanse - istnieje gra BB która to umożliwia ,

    Wystarczy zacząc grać którąś z tych 3 klas postaci , kasę i doswiadczenie można zdobywać na różne sposoby , atakująć innych graczy , robiąć nielegalne interesy ( tylko terrorysta) , za zdobytą kasę szkolimy naszych rekrótów , kupujemy im broń i wyposażenie a także budynki generujące dodatkową kasę .

    LINK do strony bez mojego refa

    A jak ktoś chce należeć do mojego Teamu StarFleet to może skorzystać z TEGO LINKU.

    Przyłądczcie się do gry , niech Gwiezdna Flota zdominuje tą grę

    Admirał Małecki
    Participant
    #45245

    Zapraszam wszystkich do udziału w przewrocie w grze Nationstates. W regionie Poland dokonujemy próby obalenia starego niekompetentnego i skorumpowanego rządu. Obecny delegat przestał się nadawać do sprawowania władzy. Znacznie wcześniej wyznaczył mój kraj na nowego delegata w regionie. Obecnie próbuje się wymigać od tego. Nie jest nawet Polakiem. Wszyscy gracze w NS łączcie się i ruszajcie na region Poland! Mój kraj nazywa się Koi_Pond. Oddajcie Głosy na ten kraj.Link jest http://www.nationstates.net

    Gosiek
    Participant
    #51127

    Ostatnio pojawiła się nowa polska strategia turowa w klimatach fantasy - Spellarena. Gracz tworzy w niej własną drużynę, która będzie dla niego walczyła i zdobywała nagrody. Więcej informacji można znaleźć na http://www.spellarena.cn.pl/

    Reyden
    Participant
    #70596

    Ostatnio odkryłem kolejną grę typu BB .

    Jest nią Ferion - futurystyczna strategia turowa .

    Kolonizujemy planety , zakładamy sojusze , walczymy z innymi graczami itp.

    Gra jest darmowa ( ale jest pewien haczyk - nie możemy rozwijać drzewa technologii powyżej 100 kk pkt. nauki ; ale można to ograniczenie zdjąć - kupujesz key za 5$ i odblokowujesz arenę na której akurat grasz ) .

    Link do strony głównej gry ( bez mojego refa ) .

    A tu link z moim refem

    Grę zaczyna się na arenie dla newbie , trwa ona 200 tur ( 1 tura = 1 h czasu rzeczywistego ) .

    Nie możemy tam nikogo atakować , ani nie możemy być sami zaatakowani .

    Fajny sposób na spokojne opanowanie gry i taktyk .

    Potem dopiero przenosimy się do normalnej areny .

    Galactica
    Participant
    #83560

    Dorzuce Darkorbit

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 28 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram