Forum Trek.pl Newsy Star Trek Greenwood o sequelu nowego Star Trek

Greenwood o sequelu nowego Star Trek

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)
  • Author
    Participant

Bruce Greenwood pojawił się jako kapitan Pike w ostatnim filmie Star Trek. W nowym wywiadzie aktor mówi o fenomenie Star Treka, i, co ciekawsze, mówi też, czego oczekuje od sequela Star Trek, podając nawet orientacyjny czas rozpoczęcia zdjęć.

[more]Greenwood o sequelu, fanach i Vulcanie

W wywiadzie Greenwood jasno wyraża przekonanie, że sequel zostanie nakręcony i spodziewa się, że będzie w nim obecny:

Zadam oczywiste pytanie. Co wiesz o planach nakręcenia sequeli nowego Star Treka?

Na razie wymieniają pomysły co do fabuły. Myślę, tak wywnioskowałem z przesłanek, że zdjęcia rozpoczną się w przyszłe lato.

Co chciałbyś, żeby wydarzyło się w sequelach?

Myślę, że ci faceci sa dość cwani na to, by zrobić przynajmniej dwa następne filmy i to tak, by ostatni z nich był ewidentnym wstępem do [historii] oryginalnej serii [Star Trek]. Mam co do tego bardzo wygórowane oczekiwania. Jedyną rzeczą, którą chciałbym zobaczyć, z osobistego punktu widzenia, to kontynuację relacji uczeń-nauczyciel między Kirkiem a Pike'em.

Greenwood mówił też o osobistych obserwacjach z planu Star Treka, jak również o swej podróży do miasteczka Vulcan w stanie Alberta, i jak (gdyby był młodszy) chciałby zagrać Kirka. Pełen wywiad przeczytasz na examiner.com.

Źródło: Trekmovie[/more]

Kamil
    Participant

Fajnie by było zobaczyć Pike jeszcze raz i myślę że zobaczymy go ale tym razem w roli admirała bo pod koniec XI awansował 😆

zdarom
    Participant

To by był KICZ a nie Trek, ale zdaje się że pisałeś to jako żart 😉

Lo'Rel
    Participant

Dlaczego kicz? Pike w tym filmie jest autorytetem dla Kirka, kimś kto pokazał mu drogę do osiągnięcia tego wszystkiego co widzieliśmy w serialu. Warto było by zobaczyć go w kolejnym filmie.

Eviva
    Participant

Dlaczego kicz? Pike w tym filmie jest autorytetem dla Kirka, kimś kto pokazał mu drogę do osiągnięcia tego wszystkiego co widzieliśmy w serialu. Warto było by zobaczyć go w kolejnym filmie.

Nie tylko autorytetem dla Kirka, ale wogóle pięknym, archetypicznym dowódcą. bardzo udana postać. Chętnie zobaczę go jeszcze raz.

Kamil
    Participant

To by był KICZ a nie Trek, ale zdaje się że pisałeś to jako żart 😉

Nieżartowałem tylko ucieszyłem się że najprawdopodobniej go ujżymy w nowym treku.

Flashbones
    Participant

Mniejsza z filmem niech w końcu zaczną myśleć nad nowym dobrym serialem, to byłoby ciekawsze i dłuższe od filmu. Star trek XI nie zachwycił były zdecydowanie lepsze filmy treka np. The Voyage Home lub mój ulubiony First Contact.

Lo'Rel
    Participant

A propos wymieniłeś dwa filmy w których łamana jest na żywca Pierwsza Dyrektywa. TVH - Chekov który zdradza kim jest śledczym wojskowym, wraz z numerem legitymacji, oraz Riker który Cochrainowi zdradza najbliższe 400 lat przyszłości. Ale filmy dobre, dorzucam jeszcze Pokolenia.

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram