Forum Fantastyka Star Trek grafika star trek

grafika star trek

Viewing 11 posts - 1 through 11 (of 11 total)
  • Author
    Posts
  • Mate0
    Participant
    #1943

    CzescPoszukuje zdjec w bardzo wysokie rozdzielczosci statku Enterprise D/E lubjakichkolwiek innch obrazow ze swiata Star Trek.Chcialbym sobie wydrukowac plakat na ploterze i fotka powinna miec naprawdewysoka rozdzielczosc.Czy zna ktos jakies adresy?Szukalem na google ale nie znalazlem konkretnej strony gdzie moglbym takiegrafiki znalezc w wiekszej rozdzielczosci niz1600x1200.A moze ktos posiada w swojej kolekcji jakies grafiki?Jesli tak to prosze o kontakt.Z gory dzieki za pomocMate0mateo@icpnet.pl

    Vidmo
    Participant
    #14848

    (...)

    O ile sobie przypominam to mam pare w rozdzielczości 1024*768 możliwe, że mam też pare 1600*1200 tylko nie pamiętam czy mam Entki D i E (te duże mam chyba tylko z Voya)

    OmegaOne
    Participant
    #14862

    eh... panie Vidmo punkt ktorys tam regulaminu sie klania [..]wycinac zbedne cytaty [..] Zawansowany starzem forumowic a trzeba przypominac.. nieladnie 😉

    Vidmo
    Participant
    #14869

    (...)

    😥

    Każdemu może się zdażyć 😉 ale już poprawiłem 😳

    OmegaOne
    Participant
    #14874

    A ja bede wredny i jeszcze sie przyczepie 😉 Jak nie ma czego cytowac to po co to robic [wstawiac znaczki quote cytujac [...] tuz pod postem rozmowcy]... 🙂

    fluor
    Keymaster
    #14876

    Też zamierzałem napisać powyższą uwagę, ale pomyślałem sobie, że nie jestem aż tak wredny 😈 😉

    Vidmo
    Participant
    #14885

    A ja bede wredny i jeszcze sie przyczepie  😉 

    Jak nie ma czego cytowac  to po co to robic [wstawiac znaczki quote cytujac [...] tuz pod postem rozmowcy]... 🙂

    Aby odnieść się do konkretnego użytkownika forum, a nie do wszystkich 😛

    Ps:Za 3 tygodnie już nie będziecie mieli ze mną tego problemu 👿

    Pps:Najlepiej przyczepić się do skromnego kadeta 😉 prawda 😈 ?

    Piotr
    Keymaster
    #14971

    Ps:Za 3 tygodnie już nie będziecie mieli ze mną tego problemu  👿

    Czemu? Gdzie od nas uciekasz? Tu az tak zle nie jest. 😉

    A wracajac do tematu, mialem zamiar polecic http://www.stinsv.com , ale wyglada na to ze strona nie dziala. Co prawda byly tam glownie zdjecia z filmu, ale moze cos by sie znalazlo.

    Vidmo
    Participant
    #14974

    Czemu? Gdzie od nas uciekasz? Tu az tak zle nie jest. 😉

    Źle nie jest 😀 . Pani kapitan mniej więcej wie o co chodzi. 😉 .

    Zarathos
    Participant
    #15027
    tolo
    Participant
    #15054

    Mam kilka na koncie. Jeśli jesteś zainteresowany to pisz:tolo1@gazeta.pl

Viewing 11 posts - 1 through 11 (of 11 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram