Forum Fandom Star Trek CCG Gracze wszystkich miast - łączcie się

Gracze wszystkich miast - łączcie się

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 41 total)
  • Author
    Posts
  • Kaleh
    Participant
    #26248

    Jolan'tru!Cóż po takim romulańskim powitaniu należało by powiedzieć że gra się zielonymi kłapouchami ale tak nie jest. Ale kiedyś tak było (heh, stare czasy). Gram jak na razie w 1st edition (i to już z 5 roczek, ale z 2 letnią przerwą) i to Kazonami (tak jakoś przypadli do gustu 🙂 Jakby byli jacy.ś chętni to zapraszam do Bydgoszczy 😀 zawsze można jakiś miniturniej zrobić (biorąc pod uwagę bliskość tajnej bazy dominium i ferengi trading posta)...Zbieram w sumie już tylko to co potrzebuję a pozostałe karty zawsze są pod ręką (na wymianę/sprzedaż - tak, wiem, w każdym z nas jest ferengi)

    Beyo
    Participant
    #26280

    Witamy i zapraszay na turnieje do Poznania romulanskich braci zawsze u nas znajdziesz...a Kazonow sie nie wstydz 🙂 jedna z ciekawszych afiliacji ale wymaga sojuszow...pozdrawiam

    Kaleh
    Participant
    #26311

    A kiedyż jest ten miniturniej? I gdzie konkretnie w Posen?

    ashka
    Participant
    #28179

    To i ja sie dopisze.

    Mialam kilkuletnia przerwe w graniu i zbieraniu, ale teraz We Are Back.

    "We are the Borg. You will be assimilated in one hour. But since you don't have an hour we'll do it in half an hour."

    Talie mam gotowa (od lat kilku te sama, hyhy), ale teraz buduje tez nowa, ULEPSZONA ;).

    😆 Wa-wa rulez! 😆

    GWYNBLEIDD
    Participant
    #28185

    Bylo nie bylo zostalem zasymilowany przez warszawskich CCG-owcow - Gosie i Vashara. Wiec tak na razie to szukam i czytam wszystko co rozjasnia mi wiedze o CCG trekowym. Troszke tej wiedzy trzeba do glowy wrzucic 😉 Aha no i dzis nabylem pierwsze karty - Premiere Unlimited Starter Deck II ;> Zobaczymy jak to sie dalej rozwinie - kto wie swego czasu mocno kolekcjonowalem Fleera NBA wiec znajac moje podejscie bede kolekcjonowal a nie wykluczone (a moze nawet bardzo prawdopodobne) ze za jakis czas sprobuje swych sil grajac 😉 To na tyle chyba by bylo ;P

    Beyo
    Participant
    #28214

    Jak milo...poczekaj na nastepne numery Pathfindera tam bedzie cos wiecej o CCGdosc dobra jest strona deciphera o star treku w dziale 'First Edition'Zapraszam rowniez na uss.posnania.org w dziale CCG sa informacje ktore kiedyś napisał Ocampa.:)No i oczywiscie moj post dla poczatkujacych w tym forum.Starter Deck II to dobry wybór na początek - dostajesz kilka premierowych całkiem grywalnych kart tyle ze same startery mają nieco przypadkową zawartość..przede wszystkim musisz sie zastanowic jaka afiliacja chcesz grac i probowac do niej zbierac karty oraz pozbierac nieco dilem by napsuc krwi przeciwnikowi.mam kilkanascie C i U na wydaniu nawet za darmo jak dla nowego gracza 🙂

    Crane
    Participant
    #30852

    WitamJestem z Częstochowy gram w 2 ED. Próbowałem kiedyś 1 ED niestety nie dałem rady 🙂 . Ogólnie w Częstochowie znam czterech innych graczy którzy niestety są czasmi trudno osiągalni (jeden studiuje w Łodzi, drugi na wakacje wyjechał do USA, a trzeci dopiero czeka na swój pierwszy deck).Gram wieloma taliami (jako promotor karcianki muszę), aczkolwiek moją ulubioną talią są Maquis.Jeszcze jedna sprawa w dniach 1-2 października 2005 odbędzie się w Częstochowie konwetn pod piękną nazwą Bunkier, na konwencie będzie również turniej Star Trek CCG, niestety dla niektórych z Was (jak widzę to raczej większości), będzie to 2 edycja. Piszę to z wyprzedzeniem bo może ktoś się skusi 🙂 a jako nieczasowy wiem że często trzeba się nagimnastykować aby znaleźć czas na taką imprezę.

    Beyo
    Participant
    #30949

    No nieco fatalny termin bo to poczatek roku akademickiego..ale z 2 strony jesli to wikend to moze sie uda. a inne atrakcje sa przewidziane? turniej robicie sankcjonowany?

    w ostatecznosci mozemy sie zorganizowac i zagrac tez 1E..a ty sie nie zniechecaj.. co prawda 2E to szajs ale pare osob ma u nas decki wiec zagrac mozna..

    pozatym na Polkon szykuje sealed decka 2E jesli jestes zainteresowany to serdecznie zapraszam na konwent 25-28 sierpnia 2005.

    Crane
    Participant
    #30976

    Co do Polconu spojrzę może .. niestety nie mam co liczyć na jakiś urlop do połowy września więc mało prawdopodobne. Turniej nie jest oficjalny, bo powiem szczerze mam nawet problem z zapisaniem się na forum Deciphera, a co dopiero zostać kimś tam z ramienia 🙂 (nie wiem jak się do ST nazywają, bo np. w LotR to chyba Black Raiders). Ten "promotor" to się wziął z tego że ja lubuje się w różnych dziwnych karciankach i zawsze jakoś ściągam sobie coś, jak się ludziom spodoba to i im ściągam i gramy (tak już ponad 2 lata w Babylon 5 gramy), a jak tu pokazywać cokolwiek mając jedną talię :)Co do atrakcji na Bunkrze to nie wiem czy chodziło o atrakcje Trekowe czy jakiekolwiek, bo raczej Star Trek zostanie zaakcentowany chyba tylko tym jednym turniejem, natomiast inne atrakcje jak tylko pojawi się strona informacyjna postaram się podać link. Na pewno będzie rozgrywany turniej storyline w L5R jeśli kogoś to tutaj interesuje ;)Ach i jeszcze jedna sprawa, grałem w wiele karcianek i nie nazwałbym 2 edycji "szajsem", dlaczego wyjaśnię w odpowiednim topiku.

    Saandman
    Participant
    #34645

    WitamTu Tychy zbieram drugą edycje, jeszcze nie gralem ale jak cos to transportery sa gotowe.Pozdrawiam

    Gothmog
    Participant
    #36872

    No to ja tez sie wpisze.

    Jestem z okolic Katowic a dokladniej z Bedzina. Zaczynam grac w 2e (Dominion), ale narazie mam podstawke tylko ;(. Moj GG: 1017067. Jak by ktos mial jakies karty na zbyciu to chetnie lykne (jezeli jest ktos zainteresowany to mam karty d B5).

    Pozdrawiam

    Gothmog

    t10
    Participant
    #38010

    Na początek podam swoje bo ktoś musi zacząć pierwszy

    Moj GG 1232763

    Miasto Poznań

    gram i zbieram w Star Trek 1 edycja ale także w LOTR.

    🙂

    [post="21048"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]

    cześć

    jestem t10 jestem uzależniony i jestem z Iławy 😀

    gacek66
    Participant
    #53920

    Witam,Jestem kolekcjonerem i początkującym graczem w Star Trek CCG First Edition. Pochodzę z Ząbek, czyli Wawa 🙂 . Pozdrawiamgacek66

    Theolog
    Participant
    #55267

    Chętnie odkurze deck i zagram w 1 edycję w Katowicach w bardzie.

    Q__
    Participant
    #59938

    Informujemy, że na TrekSferze 2009, która odbędzie się w przyszłym roku w ramach Avangardy 2009 w Warszawie, planowany jest wielki turniej ST CCG.Chętnych do udziału zapraszamy już dziś.

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 41 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram