Forum Rozmowy (nie)kontrolowane Mesa Gra/historyjka

Gra/historyjka

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 95 total)
  • Author
    Posts
  • Coen
    Participant
    #9015

    Wkrótce ma to zostac zmienione na zasady ze starego 4um czyli ze awanse rozdziela dowodztwo i maja zostac przeniesione rangi ze starego 4um.

    Krusty
    Participant
    #9130
    Quote:
    Quote:
    Cos mi sie wydaje, ze caly ten topic zaraz poleci.

    Jestem za... jest całkowicie nielogiczny i nabija posty 😛

    Podobno romulanie nie lubią logiki bo to im przypomina ich wulkańskich krewniaków 😆 .

    Xalein
    Participant
    #9131

    Czyli juz niedlugo wroca stare zasady to czy zaczniecie ukladac ta historyjke dalej ❓

    Piotr
    Keymaster
    #9133

    Ja juz powiedzialem, grajcie dalej, moderatorzy przymkna oko.

    Q
    Participant
    #9136

    (Kapitan) Przymknąl oko....oko na Maroko...

    Kronos
    Participant
    #9209

    (Kapitan) Przymknąl oko....oko na Maroko...

    .....i jego plany dotyczące ......

    No to gramy dalej 😈

    OmegaOne
    Participant
    #9215

    (Kapitan) Przymknąl oko....oko na Maroko...

    .....i jego plany dotyczące ......

    No to gramy dalej 😈

    .... zaginonej srubki w kasznace.....

    [ Co ja to chcialem a komentarz : wiec oto on....

    jak juz gdzies kidys dawno temu pisalem ustalilem rangi tylko i wylacznie dla kadeciarstwa i sa to rangi za ilosc postow , a zrobione to bylo z baaardzo prozaicznej przyczyny, mianowicie aby na forum nie bylo samych cywilow... na poczatku ten pomysl jakos przeszedl i nikt sie nie czepial, teraz widze ze sa jakis problemy... no coz... zdarza sie...

    btw poziomy postow sa tak ustalone ze naprawde trzeba sie postarac by cos tam sobie nabic i przynioslo to skutek... dlatego jeszcze dlugo nikt nie zobaczy kadeta 2 klasy w swoiej randze 😈 .... nawet Coen ktory jak widze twardo "leci z koksem" jezeli chodzi o posty ma jeszcze sporo do zrobienia wiec nie ma co panikowac ze nagle bedzie pelno samych kapitanow.... jeszcze raz przypominam narazie.... jest tak ze ranga za ilosc postow jest przyznawana do kadeta 3 klasy a potem to ..... juz nie wasze zmartwienie.... 8)

    end of komentarz ]

    Coen
    Participant
    #9216

    Czyli rangi ze starego forum ne beda przeniesione?

    OmegaOne
    Participant
    #9217

    Czyli rangi ze starego forum ne beda przeniesione?

    Z tego co do mnie dotarlo... chyba raczej narazie sie to zmienia u gory.

    Coen
    Participant
    #9219

    Ta zmienicie pewnie jak juz wszyscy ze starego 4um przejda swoje rangi ich zdegradujcie do tamtego poziomu :]

    mnemen
    Participant
    #9223

    Czyli rangi ze starego forum ne beda przeniesione?

    Im dłuzej słyszę to pytanie (a raczej czytam ;)) tym bardziej się utrwalam w przekonaniu żeby nie były przeniesione. Innym powodem jest to, że stare forum to stare forum, a nowe to nowe 🙂 To tak jakby ktoś mówił, że w poprzednim w cieleniu miał prawo jazdy i teraz też chce je mieć bez zdawania 😉

    Kronos
    Participant
    #9316

    ........... zaginonej srubki w kasznace..... 😈 .........przygotowanej przez pijanego.............. 😈

    Vidmo
    Participant
    #10417

    Ja już mam to gdzieś. Nigdy nie lubiłem forum gdzie ranga zależy od ilości napisanych postów. Forum jest od tego aby można było sobie pogadać lub porobić coś zabawnego. A jeśli ktoś pisze posty tylko po to aby zamiast np. Kadet I klasy miał coś wyżej to już jest to denerwujące. Wolałem poprzednie forum, tam nikt się nikogo przynajmniej o nic nie czepiał.

    PS. A historyjke to też mam już gdzieś. Jeszcze znowu mnie oskarżą o nabijanie postów. Nie dziękuje, postoje.

    Zgadzam się z tym co napisał Piotr i T'Reker w tym poście i uważam, że właśnie dużą zaletą poprzedniego 4um było ocenianie postów po sensie, a nie po ilości.

    Administratorzy dbający o poprawność językową i ortograficzną nie są tacy źli:). Dbają po prostu aby forum było jak najlepsze i można było się wczuć w nie jak w książkę trekową 🙂 . Na forum TSS widać przynajmniej, że admini interesują się tym co się na nim dzieje. Jeżeli to jest coś złego to nikt nie zabrania nikomu stworzyć własnej stronki z forum i robić na nim co się komu podoba (łącznie z przeklinaniem :P)

    Sorry za czepialstwo T'Reker i Faloks ale Dysleksja to jest nieumiejętność pisania czytania i rozumienia danego tekstu natomiast Wam zapewne chodzi o dysortografie (w końcu popełnianie błędów ortograficznych się z tym wiąże)

    Ps:Ten post nie jest obroną postępowania Administratorów (w końcu sami potrafią się obronić ---> jakiś mały banik 🙂 ) tylko potwierdzeniem, że się z ich postępowaniem zgadzam (a nie podlizuję 😉 )

    Ps2:Popieram pozostawienie tego tematu, przynajmniej jest bekowy 😀

    ........... zaginonej srubki w kasznace..... 

      😈 .........przygotowanej przez pijanego.............. 😈

    ... klingońskiego kapitana Warbirda 🙂 , który ...

    OmegaOne
    Participant
    #10434

    ... klingońskiego kapitana Warbirda 🙂 , który ...

    .... wdepnął w kałapućke leżącą.....

    fluor
    Keymaster
    #10440

    ... klingońskiego kapitana Warbirda 🙂 , który ...

    .... wdepnął w kałapućke leżącą.....

    ... niedaleko, wytrąciwszy siebie z równowagi...

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 95 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram