Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Gra dla fanów Stargate SG-1

Gra dla fanów Stargate SG-1

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)
  • Author
    Keymaster

Nie, nie, powstrzymajcie wybuch radości, nie chodzi o żadną superprodukcję na PC czy konsole. Stargate SG-1: Unleashed to gra przygodowa powstająca na urządzenia przenośne. Czy da fanom to, czego im brak odkąd uniwersum Gwiezdnych Wrót zniknęło z ekranów telewizyjnych? Wątpliwe, ale może ożywi nieco dawne wspomnienia. Zwłaszcza że głosu w grze użyczą aktorzy z oryginalnej serii.

Obejrzyjcie zwiastun.

Źródło: GateWorld

I. Thorne
    Participant

Jak widze to wrócili do starych "dobrych" złych. I bardzo dobrze. Zresztą, fajna muza.

LIBERTO
    Participant

trailer całkiem fajny, klimatyczny i muzyka też mi się podoba. ale co do Goa'uld-ów- też uważam ich za najciekawszych złych, ale po tym jak ich SG corps przemielili w serialu to jakoś nie widzę ich powrotu. chyba jedyna opcja to jakiś wątek poboczny gdzie pomiedzy sezonem 1 a 5 SG1

I. Thorne
    Participant

Nie zgodzę się z przedmowcą, nie wybili każdego i nie uwolnili całej galaktyki, więc potencjał jest. A SG1 ma w grze nowy skład z Michelem czy jak mu tam.

Diabeu
    Participant

Będę grał 🙂

LIBERTO
    Participant

Nie zgodzę się z przedmowcą, nie wybili każdego i nie uwolnili całej galaktyki, więc potencjał jest. A SG1 ma w grze nowy skład z Michelem czy jak mu tam.

może i nie wybili wszystkich, ale wszystkich ważnych i ważniejszych. wiec jakim zagrożeniem mógłby być jakiś pomniejszy "bóg" zwłasza że większość Jaffa się wyzwoliła i powstały inne siły, jak np sojusz lucian itp?

Diabeu
    Participant

A to już jest określone, że gra się będzie działa po wydarzeniach z sezonu nr 10?

LIBERTO
    Participant

ja nic o tym nie wiem, tak tylko gdybam 😉

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram