Gra Borg'em

Viewing 14 posts - 1 through 14 (of 14 total)
  • Author
    Posts
  • Qxvy
    Participant
    #6568

    Witam wszystkich jestem nowym graczem A właściwie czekam na jutrzejszy F2P Więc nie mam jeszcze dostępu do konta i tworzenia postaci. Ale widziałem na stronie sklepu i już można dokupić za punkty postać Borga i tu pojawia się pytanie: jest to postać kapitana czy tylko członka załogi I czy warto inwestować na samym początku zakup takiej postaci.

    Reyden
    Participant
    #103069

    Borg to tylko oficer mostkowy .Co do tego czy warto zainwestować - zależy jakie ma stasy i skille .

    Melnikor
    Participant
    #103081

    Obecnie jeśli chcesz grać postacią wyzwolonego Borg'a musisz zainwestować jakieś 300$ w dożywotni abonament.

    Qxvy
    Participant
    #103111

    Nie rozumiem czyli w modelu F2P muszę mieć konto GOLD ?? Ny mieć dostęp do wszystkich ras?? A nie da sie tego jakoś nabyć w C-Store

    Melnikor
    Participant
    #103112

    Nie, jest to unikatowa rasa jako nagroda dla lifów.

    Flashbones
    Participant
    #103113

    Gra wyzwolonym borgiem była i jest nadal nagrodą dla osób które wykupiły dożywotni abonament.

    Qxvy
    Participant
    #103119

    ok a tak przy okazji bo nie chce zakładać nowego tematu czytałem iż aby przyłączyć się do Imperium Klingonów muszę uzyskać tytuł Poruczniki z Teir`em 6, rozumiem iż przenieść tej postaci nie mogę... tylko czy dożo czasu trzeba poświęcić aby to osiągnąć ??

    Zarathos
    Participant
    #103120

    Pierwsze 4 misje chyba wystarczą na porucznika 6. 30 minut, może trochę więcej.

    Flashbones
    Participant
    #103122

    Od jakiegoś czasu aby zagrac klingonem trzeba dobić 25 level na Fedku.

    Silver Phoenix
    Participant
    #103123

    Yyy... Trochę się to zmieniło 🙂

    http://startrekonline.com/f2p_faq#17

    Klingona odblokujesz dopiero na 25 poziomie postaci federacyjnej.

    Jeśli ktoś miał go odblokowanego na niższym poziomie przed zmianą na f2p, to ma go nadal. Jeśli nie - sorry, zapraszamy później 🙂

    Hehe, Quark ubiegł mnie o minutę 😉

    Qxvy
    Participant
    #103125

    no ok ... a żeby ten 25 lvl osiągnąć to ile nocek trza zarwać 🙂

    Reyden
    Participant
    #103126

    Nie wiem jak z graniem od zera ale przeskok z lvl 16 ( mniej więcej taki miałem lvl jak wróciłem do STO ) do lvl 30 zajęło mi gdzieś 2 tygodnie gry po kilka h dziennie .Bierzesz misje dające najwięcej expa i jedziesz z koksem , po drodze wpadnie też trochę expa za walki , od 8 lvl mamy nie wielko boost expa za pomocą misji Duty Officer ( do tego trochę Dillitium i innego stuffu wpada zawsze ) .

    horacy86
    Participant
    #103315

    Do 25 lvl możesz bez problemu dojść w 2-3 dni jak akurat masz wolne.

    Melnikor
    Participant
    #103317

    Bierzesz misje dające najwięcej expa i jedziesz z koksem

    Z tym sformułowaniem się nie zgodzę. Moim zdaniem lepiej robić po kolei wszystkie misje fabularne, bo nawet jeśli nie da ona jakiegoś super exp'a zawsze ma w nagrodach przydatny sprzęt na odpowiednim poziomie który ułatwi i przyspieszy robienie kolejnych misji.

Viewing 14 posts - 1 through 14 (of 14 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram