Forum Fandom Kluby i grupy ISS Paradox Goście

Goście

Viewing 11 posts - 1 through 11 (of 11 total)
  • Author
    Posts
  • Arille
    Participant
    #2513

    Ave Mazowsze,w ten weekend odwiedzą nas Corvus i waterhouse spotkanie o standardowej porzewszelkie pomysły dotyczące urozmaicenia spotkania miło widziane :>i jeszcze jedno - stawcie się na miejscu i pokażcie że nie gryziemy 😀 pozdrawiam

    fluor
    Keymaster
    #31031

    Cóż za apel... aż żałuję, że go nie przeczytałem przed spotkaniem :Pbtw. raport będzie wkrótce, jak tylko znajdę kompa z działającą stacją dyskietek :>

    Pah Wraith
    Participant
    #32671

    Hmm, witam. Czy w tym tygodniu będzie jakieś spotkanie? Bo jestem w weekend w Stolicy w wiadomym celu i z radością bym wpadł choćby tylko na chwilę...

    Arille
    Participant
    #32672

    Tak w tym tygodniu jest spotkanie, co prawda inaczej niż zwykle.Widzimy się o 13 w Marhabie. Jeżeli nie wiesz jak tam trafić, to podaje mój nr 500641235 w raze problemów dzwoń napewno Cię znajdziemy 😉

    Gosiek
    Participant
    #32673

    Jeżeli romulański wywiad pracuje tak, jak trzeba, to Pah Wraith powinien trafić bez problemów. 😉 W razie czego Marhaba jest na rogu Al. Armii Ludowej i Al. Niepodległości, przy jednym z wyjść z przejścia podziemnego, w którym to przejściu mieści się Warszawska Giełda Elektroniczna.

    Dojazd z Dworca Centralnego tramwajami numer 10, 16, 17 lub 33 jadącymi w stronę Służewca lub Mokotowa, trzeba wysiąść na przystanku GUS - Główny Urząd Statystyczny, trzecim z kolei (wcześniejsze to Koszykowa i Nowowiejska, Dworca nie liczymy). Miłego błądzenia. ;> W razie czego dzwoń do Arille lub do mnie, namiary posłałam na PM.

    EDIT: Dla zainteresowanych - tutaj jest bardzo dobry interaktywny plan miasta, może się przydać. 😉

    Pah Wraith
    Participant
    #32690

    Ponieważ stopień zakorkowania Stolicy uniemożliwiał wczoraj przedostanie się do tajnej kwatery zarezerwowanej przez wydział R&R Tal Shiar, podjłąłem decyzję wraz ze znajomymi o powrocie do Krakowa (ETA porównywalny :])Już dotarłem więc jutro mnie w Warszawie nie będzie. Sorka,dzięki za wszelką pomoc i rady. Mam nadzieję że do zobaczenia jakoś wkrótce :)Pozdrawiam.

    waterhouse
    Participant
    #40013

    Witam! W przyszły weekend będe w Warszawie. Pociąg w niedzielę mam o 18.10, więc na spotkaniu się pojawię 🙂 Miejsce/czas jak zawsze?

    Gosiek
    Participant
    #40014

    Miejsce startowe to Marhaba, z Rocka zrezygnowaliśmy na zimę. 😉 Standardowo zaczynamy koło 16, ale jeżeli będzie gość, to oczywiście możemy wystartować trochę wcześniej, więc czekamy na info w tej sprawie. I do zobaczenia. 😛

    waterhouse
    Participant
    #40027

    Standardowo zaczynamy koło 16, ale jeżeli będzie gość, to oczywiście możemy wystartować trochę wcześniej, więc czekamy na info w tej sprawie.

    [post="42645"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]

    Czy mógłbym prosić o 15.30 :D?

    Do zobaczenia!

    Gosiek
    Participant
    #40029

    Jasne. 🙂 Będziemy ścigać na liście mazowieckiej wszystkich razem i każdego z osobna żeby zjawili się wcześniej. O wynikach pościgu poinformujemy w tym temacie. 😉 Czyli wstępnie jesteśmy umówieni na 15:30.

    waterhouse
    Participant
    #43286

    witam! od tego poniedziałku pracuje w wawie, bede sie pojawial na spotkaniach w niedziele 🙂

Viewing 11 posts - 1 through 11 (of 11 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram