Godzilla

Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 107 total)
  • Author
    Posts
  • MarcinK
    Participant
    Q__
    Participant
    #242171

    Szczerze mówiąc, chyba wolę obejrzeć hondowego klasyka - choć naiwny - niż cixinowego blockbustera.

    MarcinK
    Participant
    #242251

    Daimajin powróci

    MarcinK
    Participant
    #242403

    Fajnie ta marsjańska baza wyszła i jeszcze Macrossowa Walkiria. Sceny walki mają w sobie coś ze wczesnych prac Higuciego przy Gamerak i Wielkiej Bitwie Potworów a nawet ze starć z Evangeliona.

    Q__
    Participant
    #242427

    Fajnie ta marsjańska baza wyszła

    Prawda, choć trochę ORVille'owato, czyli z jednej strony oldschoolowo i z pewną troską o realizm, z drugiej - cokolwiek biednie i sztucznie. I w tym wypadku to chyba była raczej kwestia budżetu, niż celowych wyborów...

    MarcinK
    Participant
    #242429

    Nie mogę wybaczyć twórcom że Alien Metron który pewnie będzie się pojawiał w każdym odcinku dostał tak plastykowo wyglądający kostium, już mniej pastelowe kolory i niejednolity odcień dużo by dały.

    Oryginał wyglądał lepiej

    W nowych Predatorach kostiumy też wyglądają sztuczniej niż w starych, to jakaś epidemia

    • This reply was modified 2 years ago by MarcinK.
    Q__
    Participant
    #242442

    Alien Metron

    Przypomnę, że gadaliśmy kiedyś na ten temat 😉 :
    http://www.startrek.pl/forum/index.php?action=vthread&forum=5&topic=72&page=14#msg295119

    Oryginał wyglądał lepiej

    Dość ciekawy design, przyznać trzeba...

    MarcinK
    Participant
    #242443

    BTW

    Znalazłem kanał z making offami Ultramanów, tutaj chyba najambitniejsze po Shinie kinowe podejście do tematu

    Zaskoczyło mnie że np. promień Ultramana był "zagrany" przez sól czy coś podobnego a nie czyste CGI

    MarcinK
    Participant
    #242501

    Na Vimeo można legalnie wypożyczyć film kaiju inspirowany klasycznym opowiadaniem Ray'a Bradbury;ego

    Ja planuję w weekend

    MarcinK
    Participant
    #243365

    Po kolejnym rewatchu Godzilla Singular Point nadal ciężko jest się do czegoś przywalić. Przydało by się gdyby serial przeanalizował ktoś obeznany z bardziej zaawansowaną matematyką/fizyką i zweryfikował czy twórcy rozumieli terminy jakimi się posługują czy rzucają je bo są fajne.

    Q__
    Participant
    #243374

    czy twórcy rozumieli terminy jakimi się posługują czy rzucają je bo są fajne.

    Jednym słowem: czy od strony naukowej wypadli lepiej od Treka? 😛

    MarcinK
    Participant
    #243978

    Smok Eustachy
    Participant
    #244047


    Fajoskie

    Q__
    Participant
    #244048

    Fajoskie

    Noo 🙂 . I sugeruje, że chyba świat już dojrzał do oficjalnego spotkania tych postaci/potworów 😉 .

    Q__
    Participant
    #244083
Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 107 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram