Forum Fandom Star Trek CCG Giełda karciana

Giełda karciana

Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 144 total)
  • Author
    Posts
  • Kaleh
    Participant
    #26643

    A ja mam wciąż na wybyciu Earring of Li Nalas! Proszę niech ktoś go weźmie! Ta karta mnie prześladuje... jakaś klątwa na niej ciąży czy co? Poza tym od reki "oddać" mogę Sareka i City of B'Hala 🙂

    Gosiek
    Participant
    #26656

    Na City of B'hala to ja bym była chetna. 🙂 Już idę pisać PM. 😉

    Beyo
    Participant
    #26683

    Na City of B'hala to ja bym była chetna. 🙂 Już idę pisać PM. 😉

    [post="25944"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]

    No ja se tenCity oF Bhala pewnie w boosterze wyciagne..ale Sareka jeszcze nie mam wiec chetnie bym wzial a Earing of Li Nalas akurat mam wiec chyba cie bedzie przesladowac...ciezka karta do zagrania ale jak sie uda w turnieju...:)

    Kaleh
    Participant
    #26771

    Mam też jeszcze na wybyciu System Wide Cascade Failure (tak ze 2) I QAha... no i jeszcze Minuet i ECH

    Beyo
    Participant
    #26798

    No to jak juz sie chwalimy to ja mam z erek na wydanie:Mr Sisko,Mr Rom, Ruk (w zestawie MM na Allegro)Great HallGreat LinkOffice of ProconsulMartok FounderBlade of TkonRetaskLuaran

    Captain Dax
    Participant
    #26929

    Witam,

    mam na sprzedasz orginalnie zapakowany FAJO COLLECTION.

    Jesli jest ktos zainteresowany kupnem to prosze o kontakt pod ten adres wraz z cena do negocjacji.

    monika_mm@wp.pl

    Kaleh
    Participant
    #26931

    A ja szukam aktualnie Cryosatellite i War Council... no i Q - Tentów :)PS Jakby ktoś miał jakieś ciekawe dilemmy to też byłbym chętny 😀

    Beyo
    Participant
    #26939

    A ja szukam aktualnie Cryosatellite i War Council... no i Q - Tentów 🙂

    PS Jakby ktoś miał jakieś ciekawe dilemmy to też byłbym chętny 😀

    [post="26329"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]

    A abrdzo prosze w zestawie moim na Allegro masz Kelvan Show of Force...WC mam ale jedno..

    reszte musze przejrzec wtedy zrobie liste..

    Kaleh
    Participant
    #27222

    A abrdzo prosze w zestawie moim na Allegro masz Kelvan Show of Force...WC mam ale jedno..

    reszte musze przejrzec wtedy zrobie liste..

    [post="26342"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]

    Zestaw niestety przegapiłem 🙁

    Dostałem nowe karty 🙂 Zrobię całkowitą listę Rków i podeślę jakby ktoś sobie życzył tylko niech da znać tym razem na: trekkie@go2.pl 🙂

    OK Erki od zaraz to:

    The Earring of Li Nalas (DOM)

    Buster Kincaid (HOL)

    Captain Proton (HOL)

    The ECH (HOL)

    John Watson (HOL)

    B'Elanna Daughter of Miral (HOL)

    Liliy (HOL)

    Berlingoff Rasmussen (AU)

    System Wide Cascade Failure (QCN)

    Minuet (HOL)

    Clone Machine (HOL)

    I'am not a Merry Man (QCN)

    Calamarain (QCN)

    Mortal Q (QCN)

    Terix (QCN)

    Canar (QCN)

    😀

    Beyo
    Participant
    #27308

    Ja bede mial moze cos z HA na wymiane wiec sie usmiechne a na wydanie z erek to mam na razie tylko:Office Of ProconsulGreat LinkGreat HallMartok FounderIntendant dla Gosiek zarezerwwaneAcces Relay StationFounder Secreti być może niedlugo Sleeper Trap i Empok Nor

    Gosiek
    Participant
    #27311

    Ja bym też chętnie zgarnęła Great Link, Great Hall (zwłaszcza tą) i Martok Founder. ;> Ale to już musimy na priv omówić.

    A przy okazji: gdyby ktoś potrzebował hirogeńskich commonów i uncommonów, to ostatnio mi trochę przybyło i mam do oddania - głównie personel i kilka zapasowych outpostów. Podobnie z commonami borg.

    A, i jeszcze jak ktoś chciałby Tomalak of Borg to też mam jedną sztukę na zbyciu. 🙂

    Oreł
    Participant
    #27504

    B'Elanna Daughter of Miral się przyda, ostatnia deltowa Klingonka, której nie mam 🙂 Pisz na PW, co chcesz w zamian.

    Beyo
    Participant
    #27635

    A więc dobra. Box doszedł wystawiłem 16 boosterkow HA na Allegro. Zapraszam na aukcje. A z tego co mam i mogę wydać z erek holodeckowych to są (na sprzedaz lub na wymianę):Sheriff WorfDurango + Deputy Roshenko i Holoprogram deadwood do kompletuprawdopodobnie mam gdzies jezcze Mone Luvsitt 1 szt---Elli Holander x2, Cyrus Redblock, Felix Leach (U)Orbital Bombardment x2Bajoran Resistance Cell x2 (U)Dilemki:Emergent life forms x2 +Chula EchoesIncydenty:Clone Machine ®i pozozstale incydenty w kilku kopiachSajty: holosuite x2Misje: wszystkie jakie sa w holodeckuOutposty: TRANSWARP HUB (moge wymienic na jakas dobra Borgowa erke lub R+ bo to rzadkosc trafic)Federasci: LEWIS ZIMMERMAN R+ Sumek x2 oba AISam Lavelle x3EMH Mark IINaomi Wildman U - ta pani to wogole przegiecie na deltowej federacji.Interrupty: wszystkie z HAEventy: wszystkie z wyjatkiem erkowegoQ Continumm: WszystkieDilemki: wszystkie z wyjatkiem R i Talosian CageEquip:Ablative Armor + Don PerignonProsze skladac zamowienia 😛

    CoBrah
    Participant
    #27849

    Mam na wydaniu erki:Transwarp HubThe President of EarthPatahkSenator CretakGeorge PrimminCaptain BashirOrion Syndicate Bomb Sa głównie przeznaczone na wymiane za karty Ferengi.Jesli ktos chce sie pozbyc takich kart jak:Bractor,Brunt,Gaila,Grand Nagus Gint,Lurin,Maihar'du,Quark,Rom,mirrorowi Ferengi to prosze o kontakt. 🙂

    Beyo
    Participant
    #27880

    Sa głównie przeznaczone na wymiane za karty Ferengi.

    Jesli ktos chce sie pozbyc takich kart jak:Bractor,Brunt,Gaila,Grand Nagus Gint,Lurin,Maihar'du,Quark,Rom,mirrorowi Ferengi to prosze o kontakt.  🙂

    [post="27512"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]

    Ze tez musialem sprzedać Mr.Brunta...:/

Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 144 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram