Forum Fandom Star Trek CCG Giełda karciana

Giełda karciana

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 144 total)
  • Author
    Posts
  • Beyo
    Participant
    #24665

    Greetings!

    Poszukuje kart Bajoran Wormhole(2szt.), Ketracel White oraz kart hirogenskich(personel + karty z nimi zwiazane)

    Jesli ktos chce takowe karty odsprzedac lub wymienic to ja chetnie:)

    CoBrah out

    [post="23466"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]

    No obawiam sie ze ze strony poznańskiej będzie ciężko bo Ratlerr sie zakochal po turnieju w Hirogenach :))))

    I. Thorne
    Participant
    #24714

    Co???A więc zaczynasz szykować się na atak na biedny Kolektyw?Żeby nie było Ci za łatwo poszukuję:1. Borg Queen (obu)2. Transwarp Hub3. Unicomplex.4. Harmness Praticle 010.5. Tactical Borg Cube.6. First, Second oraz Fifth.7. Stop First Contact.To chyba wszystko (na razie).

    CoBrah
    Participant
    #24721

    No obawiam sie ze ze strony poznańskiej będzie ciężko bo Ratlerr sie zakochal po turnieju w Hirogenach )))

    Buuu 😥 I co ja biedny mam teraz zrobic? Jakos nie mam szczescia do wyciagania z boosterkow kart hirogenskich. Ale jak najbardziej popieram zamilowanie Ratlerra do tej rasy 🙂

    A co jesli chodzi o Bajoran Wormhole i Ketracel White?

    A więc zaczynasz szykować się na atak na biedny Kolektyw?

    Żeby nie było Ci za łatwo poszukuję:(...)

    Biedny kolektyw??? 🙂 Hmmm....

    Z kart ktorych poszukujesz posiadam kilka: Borg Queen (z dodatku Borg), Harness Particle 010, Tactical Borg Cube i Fifth.

    I komu tu jest za latwo? 😎

    CoBrah out

    I. Thorne
    Participant
    #24836

    CoBrah Nie dyskutuj tylko sprzedawaj karty. Przecież opór jest bezcelowy 🙂

    Beyo
    Participant
    #24840

    No ja w sumie zaczynam powoli kompletować swoj Borgowy deck jeszcze z pare kart i bedzie dobrze...i wam wszystkim nie bedzie wtedy latwo.pewnie brakuje mi tylko szczescianik krolwej i uncomplex ale to sie wyciagnie w jakims boosterku...A kolektyw I thorna bedzie biedny jak ratler wezmie 8 statkow na raz, z tego ze 2 z MC na pokladzie plus pakiety zelowe i bedzieKNOW YOUR PREY - The Borg. :)i bedzie mozna powiesic krolowa na scianie...

    Gosiek
    Participant
    #25440

    @ CoBrah

    Jeżeli jesteś zainteresowany, to ja mam na zbyciu 3 hirogeńskie commony z personelu:

    • Davar
    • Harkan
    • Ranjen

    Mam też 2 szt. Bajoran Wormhole i 1 Ketracel-White.

    W razie czego zapraszam na priv (PM lub mail na gosia@trek.pl).

    Beyo
    Participant
    #25536

    A ja troszkę zareklamuje swoją aukcje na Allegro..jak ktos jest bogaty i chce nieco poszaleć to zapraszam...byc moze jedyna okazja na uzupelnienie zbiorow.

    Link do aukcji

    Zapraszam.

    Oreł
    Participant
    #25554

    Sprzedajesz futurka? A co z O'Campą?

    Beyo
    Participant
    #25610

    Sprzedajesz futurka? A co z O'Campą?

    [post="24607"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]

    Ty no a sam powiedz...PO CO MI DWA FUTURKI? 😛

    I. Thorne
    Participant
    #25695

    Ja chętnie bym kupił, ale dla mnie Futurek to ma wartość 10 euro, a nie 25...

    Beyo
    Participant
    #25749

    Ja chętnie bym kupił, ale dla mnie Futurek to ma wartość 10 euro, a nie 25...

    [post="24769"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]

    10 euro za URke? ciebie chyba pogielo...

    Gdzieniegdzie w sklepach chodzi nawet po 40$ !!!

    kiedys one byly warte znaaacznie wiecej.

    Generlanie URka jest warta tyle co caly zestaw z ktorego pochodzi tak mniej wiecej...

    Rattlerr
    Participant
    #25750

    Ja chętnie bym kupił, ale dla mnie Futurek to ma wartość 10 euro, a nie 25...

    [post="24769"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]

    To ja z checie kupie od Ciebie Futurka za 10 euro 😈

    I. Thorne
    Participant
    #25815

    Na początku muszę mieć drugi na sprzedaż, a tak nie mam nawet pierwszego...

    Captain Dax
    Participant
    #26283

    @ CoBrah i Rattler:

    Mam pare Hirogen na zbyciu:

    -Decaren

    -Gann x2

    -Karon

    -Netek

    Mam nadzieje ze dobrze napisalam ... przy takich imionach 🙂

    Jesli Panowie jestescie zainteresowani zakupem, to zapraszam wasze maile na moj adres: monika_mm@wp.pl

    CoBrah
    Participant
    #26289

    Mimo checi wszelakich,ja na razie podziekuje.Po ostatniej transakcji jestem splukany i po prosty nie stac mnie na kolejne zakupy (nawet drobne) 🙁

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 144 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram