Forum Trek.pl Newsy Star Trek Giacchino nominowany do nagrody

Giacchino nominowany do nagrody

Viewing 9 posts - 1 through 9 (of 9 total)
  • Author
    Posts
  • Tom
    Participant
    #4923

    Michael Giacchino, kompozytor muzyki do najnowszego, jedenastego filmu spod znaku Star Trek, został nominowany do nagrody World Soundtrack Award w kategorii Film Composer of the Year (kompozytor roku muzyki filmowej), przyznawanej przez World Soundtrack Academy.

    [more]Nominację do nagrody otrzymał za pracę w filmach: Star Trek, Up [Odlot] i Land of the Lost.

    W tej kategorii zostali nominowani również: Carter Burwell (Burn After Reading [Tajne przez poufne], Twilight [Zmierzch]), Alexandre Desplat (The Curious Case of Benjamin Button [Ciekawy przypadek Benjamina Buttona], Coco Avant Chanel [Coco Chanel], Largo Winch, Chéri), Danny Elfman (Milk [Obywatel Milk], Taking Woodstock, Notorious) oraz Hans Zimmer (Frost/Nixon, Angels & Demons [Anioły i Demony], The Dark Knight [Mroczny rycerz]).

    Zwycięzca zostanie ogłoszony 17. października 2009 r., na uroczystości zamykającej Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Gandawie.

    Źródło: TrekToday[/more]

    Lakme
    Participant
    #76635

    Szkoda tylko, że jakoś specjalnie nie wysilił się na ST Zamiast porywających kawałków zaserwował jedynie poprawne utwory.

    Lo'Rel
    Participant
    #76637

    Ale albumu słucha się całkiem przyjemnie. Zaszalałem i stwierdziłem, że muszę mieć go w swojej kolekcji i kupiłem. Wydanej kasy nie żałuję, w końcu to ST 🙂 Rzeczywiście nie jest to nic wybitnego, a motyw główny przewija się prawie przez każdy utwór. Ale sprawdza się jako samodzielny twór, bez obrazu.

    Cross
    Keymaster
    #76666

    sprawdza się jako samodzielny twór, bez obrazu.

    To ocenić można dając go do wysłuchania nie-fanowi Treka, Ty nie jesteś obiektywny 🙂

    Tom
    Participant
    #76667

    OST nowego Treka to straszny gniot, napisany na kolanie na 'odwal się'. Nie ma nic ciekawego, wszystkie utwory oparte na wytartych sztuczkach i schematach. Odbębniony w przerwie między jednym a drugim odcinkiem Losta.

    Lo'Rel
    Participant
    #76669

    Ty nie jesteś obiektywny

    A to całkiem możliwe 🙂

    E tam, od razu gniot. Po prostu przeciętny, ale ma kilka utworów które mi się bardzo podobają, np. Labor Of Love.

    Tom
    Participant
    #76670

    To że się podobają lub nie nie ma związku z jakością muzyki, która w tym przypadku jest beznadziejna.

    Toreth
    Participant
    #76671

    Ty nie jesteś obiektywny 🙂

    Ocena właśnie ma to do siebie, że jest nieobiektywna 😉

    A mnie się bardzo OST podoba, lubię słuchać i trzymam kciuki za nagrodę 🙂

    Lo'Rel
    Participant
    #76673

    Back From Black też jest fajny, choć nieco pompatyczny. Nero Sighted też należy do tych lepszych.

    Tom, jako że masz większą wiedzę techniczną (tak?) na temat użytych środków, to wierzę Ci, ale sam odbiór muzyki jest pozytywny i przyjemny. W każdym razie, mnie się OST podoba.

Viewing 9 posts - 1 through 9 (of 9 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram