Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Ghostbusters - nie dość, że reboot to jeszcze... gender!?

Ghostbusters - nie dość, że reboot to jeszcze... gender!?

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
 • Author
  Posts
 • Piotr
  Keymaster
  #8060

  Dołączona grafika

  Uwaga, fani fantastyki wychowani na produkcjach z lat 80. zeszłego stulecia. Filmowcy z Hollywood znów zamierzają wziąć jedno z Waszych fajnych wspomnień - może nie wyjątkowo dobre, ale na pewno zabawne - i wywalić je do kosza. Nowy film z serii "Pogromcy duchów" do owej serii należeć nie będzie. Dlaczego? Bo zbyt trudno wymyślić kontynuację - łatwiej zacząć od nowa. Tak twierdzi przyszły reżyser.

  [more]U steru nowej produkcji stanie Paul Feig i według jego słów trudny byłby powrót do świata, w którym duchy zrobiły już sporo hałasu. Nowa historia ma pokazać, jak podobne wydarzenia wyglądałyby dziś. Jednak nie do końca ma to być remake, choćby ze względu na tytułową drużynę, którą tym razem będą stanowić wyłącznie... kobiety. Pomysł może i dobry, ale kojarzycie "Bridesmaids"? To było dzieło Feiga. A scenariusz do "Ghostbusterek" będzie pisała autorka "The Heat" Katie Dippold. To daje pewne pojęcie o poczuciu humoru, jakiego można się spodziewać.

  Owszem, wśród planów jest też większy nacisk na to, by film był równie dobrym horrorem, co komedią, a w obsadzie mogą się znaleźć gwiazdy z wcześniejszych filmów - acz w innych rolach - ale czy będzie warto to obejrzeć? Piosenkę pewnie też przerobią...

  Źródło: Comingsoon.net[/more]

  Cross
  Keymaster
  #119055

  Temat nadaje nowego znaczenia Twojej sygnaturce.

  Piotr
  Keymaster
  #119056

  Dzięki, rozbawiłeś mnie niesamowicie. ;D

  Cross
  Keymaster
  #122702

   

   

  – Myślę, że ludzie poświęcają zbyt dużo uwagi tym wściekłym trollom. Film będzie osądzany na podstawie własnej wielkości. Nie sądzę, by to miało jakiekolwiek znaczenie. Film będzie mieć swoją premierę, będzie świetny i ludzie będą z niego zadowoleni. Nikogo nie obchodzi zdanie kilku idiotów, którzy trzymają się konceptu braku ewolucji w filmowym świecie.

   

  Reżyser Judd Apatow nie dość, że odjechał dość daleko od rzeczywistości (jak może nie wiedzieć, że trailer krytykują ludzie na całym świecie), to jeszcze mieli jakieś megalomańskie bzdury. Do tego tekst o przeciwnikach "ewolucji w filmowym świecie" w dobie rebootów/sequeli/prequeli/remake'ów to już kuriozum.

  swgs1994
  Participant
  #122708

  Czyli mamy odpowiedź na wszystkie pytania jakie sobie zadawaliśmy, a brzmi ona: film będzie klapą bo świat reżyserów nie podziela opinii fanów.

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram