Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Ghost in the Shell, Alien, Mass Effect - garść zwiastunów sci-fi

Ghost in the Shell, Alien, Mass Effect - garść zwiastunów sci-fi

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • Piotr
  Keymaster
  #8650

  W ostatnich dniach pojawiło się kilka nowych zwiastunów filmów i gier, które niedługo się ukażą. I nawet jeśli nie wszystkie produkcje planujecie poznać osobiście, to te filmiki zobaczyć warto. Zaczniemy od filmów, które parę trailerów już miały i o sobie przypominają, a w dalszej części newsa znajdziecie zwiastuny gier.

  Najbliżej mamy premierę Ghost in the Shell (31.03), potem będzie komediowo z Guardians of The Galaxy 2 (5.05) i na koniec horror Alien: Covenant (19.05).

  [more]Horizon: Zero Dawn premierę już miał, ale ten zwiastun pojawił się dopiero wczoraj i trzeba go zobaczyć. Co go czyni wartym uwagi? Czyta go Krystyna Czubówna.

  Mass Effect to jedna z najlepszych space oper w historii elektronicznej rozrywki i ten trailer, choć nie najnowszy, dobrze pokazuje, czemu. Nowa część serii, Andromeda pojawi się w tym miesiącu.

  Nie powstała dotąd tak rozbudowana strategia kosmiczna jak Stellaris, a za miesiąc rozrośnie się jeszcze bardziej, kolejny już raz, zresztą nie ostatni. W kwietniu premiera Stellaris: Utopia. Kto ma chęć zbudować sferę Dysona?

  [/more]

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram