Forum Fandom Kluby i grupy IKC Kronos GG Kronos Skin

GG Kronos Skin

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
  • Author
    Posts
  • Cylonka
    Participant
    #5096

    Hej!

    Pragnę przedstawić pierwszą wersję skorki gg "IKC Kronos" mojego autorstwa - inspirowana stylistyką klingonską, utrzymana w ciemnym "metalowo-bathletowym" klimacie, w myśl zasady, że prawdziwy klingon batleth powinien mieć zawsze pod reką 😉 To pierwsza moja skórka do nowego gg. Jeśli się spodoba, mam nadzieję wyprodukować kolejne trekowe skórki.

    Podgląd skórki: IKC Kronos skin

    Pobierz skórkę IKC Kronos

    - skórka oczywiście do pobrania na naszym statku IKC Kronos - aktualności lub ładownia.

    Skórki jeszcze nie publikowałam na portalu gg.

    Zapraszam do testowania!

    🙂

    Belana

    Cylonka
    Participant
    #79713

    jest też juz na GG Dodatki:

    [ pobierz gg skin IKC Kronos ]

    fluor
    Keymaster
    #79716

    Przyznam, że robi wrażenie 🙂

    Piotr
    Keymaster
    #79720

    Rzadko bawię się w skiny, gdy jeszcze używałem oryginalnego komunikatora, to nawet nie chciało mi się nic szukać, ale... na ten bym się skusił. 😉

    Jamjumetley
    Participant
    #79736

    Skórka fajna. Szkoda, że komunikator do niczego. Dla AQQ byś nie zrobiła? 🙂

    Zuza
    Participant
    #79737

    Ładny :DAż taki, że niemal zapomniałam, że nie jestem trekerką i nie zapytałam, czy będzie wersja na tlen ;>

    Cylonka
    Participant
    #79746

    Dzięki za docenienie mojej skromnej twórczości 🙂 Na razie niestety nie przewiduję skórek na inne komunikatory.Ale w planach mam następne dla gg:- może kolejna klingońska - w bardziej żywych kolorach - typowych dla naszego statku (czerń, czerwień, zieleń)- no i oczywiście BORG - dużo kabelków i zielonego - przecież nie wyprę sie swoich korzeni 😉 niestety termin realizacji nieznany - powiedzmy - jak tylko będzie chęć na trochę "szajby" dla sztuki i czas pozwoli.

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram