Forum Trek.pl Newsy Star Trek George Takei rozpoznaje efekty dźwiękowe ze "Star Trek"

George Takei rozpoznaje efekty dźwiękowe ze "Star Trek"

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)
  • Author
    Posts
  • Eviva
    Participant
    #4936

    W związku z imprezą na Star Trek: The Exhibition w Filadelfii George Takei znalazł czas, by pokazać się w programie Good Day Philadelphia, gdzie poddano szybkiemu sprawdzianowi jego zdolność rozpoznawania efektów dźwiękowych rodem ze Star Trek.

    [more]Na pytanie, czy wiedział, jak rola Sulu zmieni jego życie, gdy ją przyjmował, Takei wyjaśnił, co znaczy ta rola i jak jest ważna, ale nie mógł oprzeć się dodaniu pewnej uwagi.

    "Desperacko pragnąłem być w tej obsadzie, ponieważ widziałem, że to będzie wspaniały, oryginalny serial, i dlatego, że dla aktora Azjaty byłaby to rola przełomowa.", powiedział. "Oprócz tego, ponieważ jestem wizjonerem, powiedziałem sobie, że jeżeli przyjmę tę rolę, to w 2009 roku będę w Filadelfii, rozmawiając z wami. Tak, wiedziałem!"

    Takei stwierdził, że mimo upływu tylu lat od zakończenia serii pamięta wszystkie efekty dźwiękowe i co one oznaczają.

    "Absolutnie tak", powiedział pewnie. "Wiem, jak brzmi warp 1. Wiem, jak brzmi wchodzenie w warp 8. I wiem, jak brzmią silniki impulsowe."

    Szybko zaprezentowano płytę CD z efektami dźwiękowymi ze Star Treka i odegrano z niej trzy rodzaje dźwięku. Takei nie miał problemu z "czerwonym alarmem", i dźwiękiem statku wchodzącego w warp, ale zmylił go dźwięk fazerów. "To otwieranie drzwi", powiedział.

    Źródło: TrekToday[/more]

    Cross
    Keymaster
    #76685

    zmylił go dźwięk fazerów. "To otwieranie drzwi", powiedział.

    Od razu widać, że rzadko uczestniczył w akcjach bojowych. Dekownik 😉

    Lakme
    Participant
    #76690

    Dekownik 😉

    To go podsumowałeś ;D

    hm.. ale drzwi i fazer ...

    The D
    Participant
    #76692

    W TOS-ie fazery w zależności od odcinka miały różne efekty graficzne, dźwiękowe chyba też. Można to przyjąć za linię obrony.

    Jamjumetley
    Participant
    #76693

    No dobra, ale drzwi mają tak charakterystyczny dźwięk, że nie da się ich pomylić z phaserem... 😉

    Toreth
    Participant
    #76694

    Może strzelali do niego za każdym razem, gdy gdzieś wchodził :rotfl:

    fluor
    Keymaster
    #76697

    Fani zawsze znajdą uzasadnienie 😀

    Lakme
    Participant
    #76741

    Może strzelali do niego za każdym razem, gdy gdzieś wchodził :rotfl:

    Fani zawsze znajdą uzasadnienie 😀

    No i po tym idzie rozpoznać prawdziwego fana ;D

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram