Forum Trek.pl Newsy Star Trek George Takei o nowym Sulu

George Takei o nowym Sulu

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • Eviva
  Participant
  #4353

  Georg Takei, który grał w ST:TOS porucznika Hikaru Sulu oficjalnie pobłogosławił gwiazdę filmu ?Harold and Kumar?, Johna Cho, który przejął jego rolę w najnowszym filmie ?Star Trek?. Aktor prawi młodemu następcy liczne komplementy.

  [more]"Widziałem Johna", powiedział Takei dla MTV News na tegorocznej gali rozdania Oskarów. "Wiele, wiele razy występował dla stowarzyszenia East West Players. [...] Ma dumny krok i polot - polot szermierza." stwierdził. Styl walki szpadą oryginalnego Sulu stał się sławny po odcinku oryginalnej serii pt. "The Naked Time".

  Cho, który swą pierwszą wielką rolę odegrał w filmie "American Pie" jest znany z kilku produkcji East West Players, gdzie Takei ma stanowisko rządowego doradcy. Aktor grał również w "The Taste of Kono Coffee" i "My Tired Broke Ass Pontificating Slapstick Funk". Odebrał w tym roku nagrodę amerykańsko-azjatyckiej organizacji teatralnej z siedzibą w Los Angeles - Visionary Award.

  Takei powiedział, że nie widział ani kawałka nowego "Star Treka", zanim nie zobaczył trailera, ma jednak wielkie nadzieje.

  "J.J. to świetny twórca filmowy, [...] myślę więc, że "Star Trek" jest na drodze do ponownego zdobycia galaktyki."

  Czy zgadzacie się z Takei, że Cho godnie zastąpi go w roli Sulu? Czy myślicie, że jego interpretacja będzie się bardzo różnić od oryginalnej? Podzielcie się przemyśleniami.

  Źródło: MTV[/more]

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram