Forum Trek.pl Newsy Star Trek George S. Kirk wybrany!

George S. Kirk wybrany!

Viewing 9 posts - 1 through 9 (of 9 total)
 • Author
  Posts
 • Pah Wraith
  Participant
  #3528

  IESB.net w artykule o zaangażowaniu Jennifer Morrison do roli w "Star Trek" (wciąż nie wiemy jakiej) odkrywa, że Chris Hemsworth zagra rolę George'a Samuela Kirka. 24-letni aktor dopiero rozpoczyna swoją kinową karierę.

  Źródło

  J.L.Picard
  Participant
  #54860

  Ha ha ha. To ma być Kirk? Z trudem mógłbym wyobrazić go sobie jako Rikera. To już bardziej Matt Damon by się nadawał.

  Crane
  Participant
  #54882

  rolę George'a Samuela Kirka

  Może wyjdę na ignoranta ale kto to jest Georg S. Kirk ?

  Piotr
  Keymaster
  #54889

  To ma byc, zdaje sie, ojciec kapitana Kirka.

  Gosiek
  Participant
  #54891

  Nie ojciec, ale brat, który nie służył we flocie, ale był naukowcem, biologiem. Jego postać pojawiła się w TOS-ie, o ile dobrze pamiętam to w odcinku "Operation - Annihilate!" i była jeszcze wspomniana w "What are little girls made of?". W oryginalnej serii grał go William Shatner.

  Pah Wraith
  Participant
  #54900

  Heh, niby dobrze, ale źle. George Samuel Kirk SENIOR to nikt inny jak własnie ojciec Kirka. George, o którym mówisz to rzeczywiście był Shatner z doklejonymi wąsami 😀

  Gosiek
  Participant
  #54903

  Biorąc pod uwagę wiek aktora - Chris Hemsworth, 24 lata - obstawiałam brata. 😉 Zwłaszcza, że jego postać już się w TOS-ie pojawiła, a ojca kapitana jakoś sobie z żadnej produkcji nie mogę przypomnieć.

  Barusz
  Participant
  #54904

  Może być tylko we fleshbackach - lostowa zaraza krąży po showbiznesie - ale to o tyle mało prawdopodobne, że wtedy chyba syn byłby nazywany Georgem Samuelem II (albo III czy IV, zależy, czy miałby jeszcze wcześniejszych przodków o tych imionach). Wiadomo, że w Treku dominują jankeskie zwyczaje. Oczywiściesam artykuł mówi o ojcu, ale takim rzeczom nie należy wierzyć bezkrytycznie.

  Pah Wraith
  Participant
  #54914

  Wydaje się to być słuszna dedukcja 😉

Viewing 9 posts - 1 through 9 (of 9 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram