Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Funky Koval - ekranizacja i cztery nowe komiksy

Funky Koval - ekranizacja i cztery nowe komiksy

Viewing 11 posts - 1 through 11 (of 11 total)
  • Author
    Posts
  • Zarathos
    Participant
    #5054

    Jak podaje portal esensja.pl zaakceptowany został scenariusz do ekranizacji komiksów o Funkym Kovalu. Co więcej, kontrakt przewiduje, że przed ukazaniem się filmu na rynku pojawią się cztery nowe komiksy. Ponieważ film będzie kręcony w USA, to przynajmniej pod względem jakości efektów powinno być ok. Nie będzie gumowych Drolli latających po ekranie.

    [more]


    Od autora: Mnie ciekawi, kto zagra Brendę Lear i Lilly Rye :D[/more]

    Silver Phoenix
    Participant
    #79137

    Hehe... A Funky'ego już nie?:) Ciekawe, kto będzie blondaskiem z fryzurą z końca lat '70-tych :DWiadomość bardzo dobra, mam tylko nadzieję, że tego nie zepsują. Cztery nowe części... Hmm... Nie no, to jest "muszęmieć", nie ma to-tamto...

    perekel
    Participant
    #79138

    Ach, ten Funky czytany najpierw czarno-biały w Fantastyce, a potem w kolorze w Fantastyka-Komiks... Przypominają mi sie stare, dobre czasy... Te nowe komiksy to dla mnie też "muszęmieć". 🙄

    Cross
    Keymaster
    #79147

    Komiks był naprawdę dobry, mam nadzieję, że film podoła zadaniu. No i czekam na komiksy!

    biku1
    Participant
    #79151

    Ach, ten Funky czytany najpierw czarno-biały w Fantastyce, a potem w kolorze w Fantastyka-Komiks... Przypominają mi sie stare, dobre czasy... Te nowe komiksy to dla mnie też "muszęmieć".

    Mam dokładnie takie same wspomnienia. 🙂 Jakiś czas temu kupiłem sobie wznowienie gdzie wszystkie części były w jednym grubym albumie. 😀

    Niestety obawiam się , że jako film aktorski to będzie coś bardziej w stylu"prosto-na-dvd" jak choćby "Żołnierze kosmosu 3" i tym podobne nieszczęsne dzieła.

    Bardziej bym to widział, choćby ze względu na efekty jako produkcję animowaną komputerowo jak choćby "Resident Evil: Degeneration" czy "Final Fantasy".

    Gdzie wszystkie te statki, Drolle, latające samochody i cała resztą powinni jakoś sensownie wyglądać.

    Ale mam nadzieję, że mnie zaskoczą i efekt końcowy wcale nie będzie taki zły. 🙂

    Cross
    Keymaster
    #79153

    Właśnie, teraz sobie pomyślałem że pewnie zrobią to z PG-13, a przecież w komiksie gęsto lała się krew, sperma i alkohol.

    Silver Phoenix
    Participant
    #79156

    E, bez przesady... Nie znajdziesz tych scen więcej, niż w pierwszym lepszym filmie akcji 🙂 Tym bardziej, że wg tego, co znalazłem w necie, jak na razie Amerykanie wykupili prawa do pierwszej części. Najśmielsze sceny to chyba te z Miss Universum 😉 Czyli nic szokującego, jak na dzisiejsze standardy 😉

    Zarathos
    Participant
    #79158

    W pierwszej części nic szokującego nie było. Półnaga miska na ołtarzu to byle gimnazjalista może oglądać, a pływającą z Funkym na desce to nawet przedszkolak. Dobieranie się do Brendy po wszczepieniu czipa też się nie zakończyło niczym ciekawym. W drugiej części też nic nie było, poza Lilly w przezroczystej koszulce, dopiero w trzeciej się do niej Funky dobrał. Inna sprawa to to, jak to w filmie pokażą.

    Cross
    Keymaster
    #79159

    Fakt, dawno do Funky'ego nie zaglądałem, być może to były tylko moje nastoletnie projekcje po lekturze... 🙄

    Silver Phoenix
    Participant
    #91624

    W październiku na łamach "Nowej Fantastyki" będzie miała premierę czwarta opowieść, "Wrogie przejęcie".

    Nooo - zdecydowanie najlepsza wiadomość dnia - może nawet miesiąca 🙂

    http://komiksomania.pl/publicystyka/gdyby-...e-wymyslil.html

    Silver Phoenix
    Participant
    #98965

    Słowo ciałem się stało.

    Dwie pierwsze części - w gustownych czarnych okładkach - są już w sprzedaży.

    Wydawnictwo - Prószyński i S-ka, cena pojedynczego numeru - ok. 30 PLN.

    Ale najlepsze przed nami. Trzecia część trafi do sprzedaży 25 sierpnia 🙂

    http://funkykoval.pl/

Viewing 11 posts - 1 through 11 (of 11 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram