Fringe

Viewing 15 posts - 76 through 90 (of 130 total)
  • Author
    Posts
  • Cross
    Keymaster
    #94667

    Świetny odcinek siódmy! Skupienie bardziej na rozwiązywaniu kolejnej (nie)zwykłej dla specjalnego oddziału sprawy (tyle z drugiej strony) niż na wątku głównym. Jednak końcówka niszczy. W ogóle widać takie ciążenie postaci w obu wszechświatach ku wnioskowi, że ci po drugiej stronie wcale nie muszą być źli, gorsi. Mogłoby to prowadzić do nawiązania współpracy i ocalenia obu światów, ale jak się słyszy pogłoski o anulowaniu serialu... Szkoda słów :/

    Flashbones
    Participant
    #94668

    Ostatni odcinek był świetny aż nie mogę się już doczekać kolejnego. Trzeci sezon jest najlepszy ze wszystkich, każdy odcinek bardzo dobry a tu rozważają anulowanie, totalna beznadzieja 🙁

    Lord Fixer
    Participant
    #94678

    A tam, mam nadzieję, że nie skasują. W sumie tym momencie jest to jeden z najlepszych emitowanych seriali. Swoją drogą te nieregularne przerwy pomiędzy odcinkami zaczynają mnie już powoli denerwować ;/

    Cross
    Keymaster
    #94679

    W sumie tym momencie jest to jeden z najlepszych emitowanych seriali.

    To że my możemy tak uważać, niewiele znaczy.

    Stacja Fox postanowiła przenieść Fringe na piątkowe wieczory. W amerykańskiej branży telewizyjnej ten dzień nazywany jest "piątkowym pasem śmierci". To określenie dotyczy dużych stacji telewizyjnych, gdy seriale kierowane są do odstrzału.

    Oby nie...

    Diabeu
    Participant
    #94804

    No poprostu nie wierzę w to co czytam :(Taki zajebisty serial, jeden z niewielu naprawdę dobrych sci-fi jakie obecnie lecą, a ta banda idiotów planuje go uśmiercić.No szkoda słów poprostu.

    Cross
    Keymaster
    Piotr
    Keymaster
    #95442

    Fani Firefly najlepiej wiedzą, co przeprowadzka na piątek oznacza dla serialu:

    Flashbones
    Participant
    #95444

    Miejmy nadzieję, że Fringe nie podzieli losu Firefly i powstanie jeszcze przynajmniej jeden sezon, bo serial jest znakomity i będzie go brakować jak skasują.

    Diabeu
    Participant
    #95465

    Czytałem na paru portalach, że sam John Noble ma ogłosić powstanie co najmniej jeszcze 4ego sezonu i bardzo mnie to podniosło na duchu.

    cinus
    Participant
    #96190

    Dla tych co oglądali najnowszy odcinek - polecam przejrzeć uważnie scenę, gdy Nina Sharp wchodzi do pokoju Williama Bell'a. Zwróćcie uwagę na książki, a konkretnie autorów 😉

    Diabeu
    Participant
    #96195

    No dokładnie też to zauważyłem ;DZresztą ten sezon ciągle jest rewelacyjny i zapowiada się jeszcze lepiej!

    Cross
    Keymaster
    #97813

    Ładnie na końcówce podkręcili tempo.

    Diabeu
    Participant
    #97821

    Odcinek bardzo ciekawy i zaskakujący w pewnych aspektach, np działanie maszyny na Petera- tego się nie spodziewałem.

    Elvenking
    Participant
    #97994

    Po ostatnim odcinku jestem w lekkim szoku. W ogóle wtf? Na prawdę nie mogę się doczekać jak zakończą tę serię.

    Diabeu
    Participant
    #97998

    No ja też byłem w szoku gdy zobaczyłem 41-letniego Petera, który jakby przeskoczył do swojej świadomości o d lat do przodu, mocne to było!!!Mam tylko nadzieję, że to nie był finał tego sezonu, bo chyba nie wytrzymam do września 🙁

Viewing 15 posts - 76 through 90 (of 130 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram