Fringe

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 130 total)
  • Author
    Posts
  • Zuza
    Participant
    #78812

    - Is he crazy?- Oh, yeah. 😆

    Flashbones
    Participant
    #79618

    Wszystkie odcinki drugiego sezonu są dobre i trzymają wysoki poziom, aż z niecierpliwością czeka się na kolejne odcinki.

    Toreth
    Participant
    #79663

    Ja mam odmienne zdanie. Jest jakoś średnio i przestałam wyczekiwać na każdy kolejny. Mam wrażenie, że zaczynają wydziwiać (ostatni odcinek sugeruje pewną ciągłość i wątek, który mało mi odpowiada).

    Eviva
    Participant
    #79928

    Ja na razie oglądam sezon I na TVN. Moje odczucia - mocno rozwodnione popłuczyny [po "X-Files", na dodatek bez aktorów przykuwających uwagę.

    zdarom
    Participant
    #81023

    Właśnie zacząłem to oglądać i jest dobrze. Jestem przy 01x19 i nie wiem gdzie tam widzicie X-files. Serial mi się podoba średnio. Ale muszę przyznać jedno... Walter Bishop jest genialny 🙂

    Eviva
    Participant
    #81039

    Właśnie zacząłem to oglądać i jest dobrze. Jestem przy 01x19 i nie wiem gdzie tam widzicie X-files. 🙂

    Może mamy lepszy wzrok niż Ty 😆 ?

    Ale muszę przyznać jedno... Walter Bishop jest genialny

    A z tym to się zgodzę. Wg mnie jedyna udana postać w tym serialu, przynajmniej jak dotąd, bo Nimoya TVN jeszcze nie pokazał.

    Piotr
    Keymaster
    #81056

    Nimoy (Bell) we Fringe to nie jest póki co udana postać. Sam aktor mówił, że na razie nie ma żadnych widoków na jej rozwój.

    Eviva
    Participant
    #81057

    Nimoy (Bell) we Fringe to nie jest póki co udana postać. Sam aktor mówił, że na razie nie ma żadnych widoków na jej rozwój.

    Wierzę, ale Bell mnie nie interesuje, mnie interesuje Nimoy 🙄

    Infango
    Participant
    #81058

    Serial jest świetny, a bardziej przypinał by X-files gdyby się nazywał Fringe Files 😎 Ale nie jest to złe, wręcz przeciwnie oby tak dalej. A postać Bella to epizod i ....

    Eviva
    Participant
    #81066

    Serial jest świetny, a bardziej przypinał by X-files gdyby się nazywał Fringe Files 😎 Ale nie jest to złe, wręcz przeciwnie oby tak dalej. A postać Bella to epizod i ....

    Nie tak - występ Nimoya to epizod, postać przewija się przez caly serial i jest czymś w rodzaju Węża Morskiego, o którym się plotkuje ze zgrozą, ale którego mało kto widział na własne oczy.

    zdarom
    Participant
    #81113

    Może mamy lepszy wzrok niż Ty laugh.gif ?

    Oj :[

    A może poprostu widzieliście więcej X-filesa niż ja ;D

    Lord Fixer
    Participant
    #81269

    Serial bardzo mi się podoba. Ogólna koncepcja, jak i pojedyncze wątki trzymają bardzo wysoki poziom. Do tego fajnie jest podczas oglądania odcinków wyszukiwać obserwatora 😉 Dodatkowo posiada on dobrą muzykę, jaki i (co rzadkie w nowych produkcjach) dobrą czołówkę.

    Zuza
    Participant
    #84978

    Oglądam sobie trochę zaległe odcinki... Skąd w 2x11 wziął się Charlie? 😮

    Flashbones
    Participant
    #84982

    Także się dziwiłem, że był Charlie.

    Cross
    Keymaster
    #84985

    No właśnie, ktoś to jakoś sensownie wytłumaczy? :/

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 130 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram