Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Fringe w TVN

Fringe w TVN

Viewing 10 posts - 1 through 10 (of 10 total)
  • Author
    Posts
  • Flashbones
    Participant
    #4536

    Na przełomie maja i czerwca TVN zaplanował emisję serialu J.J. Abramsa, Alexa Kurtzmana i Roberto Orci'ego "Fringe".

    Fringe to serial o agentce FBI Olivii Dunham, która trafia do specjalnej grupy zajmującej się badaniem zjawisk paranormalnych.

    Na obecną chwile nie jest pewne w jakim paśmie TVN wyemituje ten serial.

    Źródło: Filmweb

    Toreth
    Participant
    #71024

    Opis nie jest do końca rzetelny, jak to na Filmwebie zazwyczaj, ale nieważne: polecam serial, bo IMO ciekawy 🙂

    Eviva
    Participant
    #71027

    Yabba-dabba-doo!

    Flashbones
    Participant
    #71028

    tak ciekawy serial też go lubie, a teraz jak zagrał w nim Leonard Nimoy i ma jeszcze być w drugim sezonie to super.

    Eviva
    Participant
    #71029

    To się i ucieszyłam jak norka w sierpniu.

    Flashbones
    Participant
    #71030

    Nimoy zagrał Spocka tak fantastycznie że cały czas mnie ciągnie do TOSa, a teraz jak jest okazja ujrzeć go ponownie w nowej roli to poprostu super sprawa 🙂

    Eviva
    Participant
    #71038

    A widziałeś go w"Colombo"? W jednym z odcinków grał chirurga-mordercę. To dobry aktor, a w dodatku szalenie sympatyczny.

    Toreth
    Participant
    #71040

    Ja widziałam go w Columbo. Parę ładnych lat temu, ale do dziś pamiętam, że cały odcinek mi się gęba cieszyła 😀

    Flashbones
    Participant
    #71041

    Niestety nie widziałem go w Colombo, ale nadrobie napewno, bo pewnie był super jak zawsze, tak jak TOS i jego załoga.

    Toreth
    Participant
    #71083

    Odcinek nazywa się "in Stitch of a Crime", drugi sezon, 6 odcinek, jakby ktoś szukał.

Viewing 10 posts - 1 through 10 (of 10 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram