Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Fringe i Supernatural zaliczyły dobry start

Fringe i Supernatural zaliczyły dobry start

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
 • Author
  Posts
 • Piotr
  Keymaster
  #6442

  Oglądając nowe odcinki Fringe i Supernatural, fani zastanawiają się, czy są to ostatnie sezony obu tych seriali. Wygląda na to, że nawet jeśli tak, to zakończą się one na warunkach ich twórców.

  [more]Choć los Fringe był niepewny w zeszłym sezonie - wszyscy pamiętają czarne prognozy po zmianie dnia emisji na piątek - okazuje się, że letnia przerwa nie zmniejszyła zainteresowania widzów i przed ekrany powrócili wszyscy ci, którzy śledzili dotąd losy Olivii, Petera i Waltera.

  Sytuacja Supernatural wygląda dość podobnie. Choć w porównaniu z początkiem zeszłego sezonu spadek w ratingach jest wyraźniejszy, to dalszym ciągiem przygód braci Winchester zainteresowało się tyle samo widzów co tej wiosny.

  Czy jednak udany start może dać nadzieję na więcej niż obecny sezon? Wątpliwe, zwłaszcza w przypadku Supernatural - trudno uwierzyć, by siódmy sezon serialu mógł przyciągnąć zupełnie nowych widzów. Fringe ma nieco łatwiej ze swoim "nowym początkiem", ale i tu trudno spodziewać się cudów. Liczmy więc na satysfakcjonujące zakończenia.

  Źródło: Airloc Aalpha[/more]

  Coen
  Participant
  #100625

  Z Supernatural to w ogóle jest już tylko deser. Wszyscy mieli zapowiedziane, że sezon 6 będzie ostatnio i dało się to wyczuć. Autorzy przestali się przejmować i zaczęli bawić konwencją - podróże w czasie, między wymiarami, patent z Titaniciem :DA tu proszę, taka wisienka na torcie dla wszystkich 🙂

  Flashbones
  Participant
  #100626

  Szkoda, ale może chociaż jeden z seriali otrzyma zamówienie na kolejny sezon 🙂

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram