Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Fox o zakończeniu Kronik Sary Connor i kontynuacji Dollhouse

Fox o zakończeniu Kronik Sary Connor i kontynuacji Dollhouse

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
 • Author
  Posts
 • fluor
  Keymaster
  #4652

  Fox wyjaśnia dlaczego postanowiono o zakończeniu Kronik Sary Connor, a pozostawiono Dollhouse.

  Dlaczego właśnie "Dollhouse" będzie kręcony dalej? Według Kevina Reilly'ego, prezesa Foxa wpływ na tą decyzję miały nie tylko wyniki oglądalności.

  [more]"Dollhouse" Jossa Whedona ma być serialem o większym potencjale, spodziewane są kolejne wzrosty ratingów. "Gdybyśmy skasowali serial Jossa, prawdopodobnie tego ranka dostałbym 110 milionów e-maili od fanów." - stwierdził Reilly ze śmiechem. - "Tak więc stawiamy na coś, co ma już fundament, na którym można polegać."

  Dołączona grafika

  "Terminator to był dobry serial. To nie jest tak, że wybieraliśmy pomiędzy nim a Dollhouse. Widzieliśmy, że zostaje z tyłu..."

  Źródło: Scifi Wire[/more]

  I. Thorne
  Participant
  #72614

  Próbuja sie tłumaczyć bo już sa prostesty?

  zdarom
  Participant
  #72622

  Źle zdecydowali, Dollhouse nie widziałem ale po prostu chciałbym wiedzieć co dalej z Henrym, Johnem Connorem i takie tam.

  Cross
  Keymaster
  #72624

  stwierdził Reilly ze śmiechem

  Ze śmiechem to można traktować jego wypowiedź.

  Eviva
  Participant
  #72628

  stwierdził Reilly ze śmiechem

  Ze śmiechem to można traktować jego wypowiedź.

  Jakoś musi sie tłumaczyć, nie? Tak samo tłumaczono zdjęcie TOSu z planu produkcji i podobnie mętnych argumentów uzyto, by usprawiedliwić zaniechanie produkcji "Phase II" (na dwa tygodnie przed rozpoczęciem zdjęć!)

  Silver Phoenix
  Participant
  #72644

  Nie jestem zaskoczony... To nic, że pewnie "Kronikom..." skoczyłaby oglądalność po premierze "Ocalenia". Księgowi widzą słupki na dzień dzisiejszy i ewentualna przyszłość mało ich interesuje. Najwyraźniej na dziś "Kroniki" nie przyniosły tyle zysku, ile się spodziewano.Też nie jestem z tego zadowolony - nawet bardzo - ale co z tego? To nie ja decyduję o ramówce i nikogo w Foxie ani Wasze ani moje żale nie obejdą. Cóż... Kolejny dobry serial pogrzebany.

  Flashbones
  Participant
  #72702

  kolejny dobry serial zakończony przedwcześnie i kolejny raz przez FOX

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram