Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Fox o zakończeniu Kronik Sary Connor i kontynuacji Dollhouse

Fox o zakończeniu Kronik Sary Connor i kontynuacji Dollhouse

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
  • Author
    Keymaster

Fox wyjaśnia dlaczego postanowiono o zakończeniu Kronik Sary Connor, a pozostawiono Dollhouse.

Dlaczego właśnie "Dollhouse" będzie kręcony dalej? Według Kevina Reilly'ego, prezesa Foxa wpływ na tą decyzję miały nie tylko wyniki oglądalności.

[more]"Dollhouse" Jossa Whedona ma być serialem o większym potencjale, spodziewane są kolejne wzrosty ratingów. "Gdybyśmy skasowali serial Jossa, prawdopodobnie tego ranka dostałbym 110 milionów e-maili od fanów." - stwierdził Reilly ze śmiechem. - "Tak więc stawiamy na coś, co ma już fundament, na którym można polegać."

Dołączona grafika

"Terminator to był dobry serial. To nie jest tak, że wybieraliśmy pomiędzy nim a Dollhouse. Widzieliśmy, że zostaje z tyłu..."

Źródło: Scifi Wire[/more]

I. Thorne
    Participant

Próbuja sie tłumaczyć bo już sa prostesty?

zdarom
    Participant

Źle zdecydowali, Dollhouse nie widziałem ale po prostu chciałbym wiedzieć co dalej z Henrym, Johnem Connorem i takie tam.

Cross
    Keymaster

stwierdził Reilly ze śmiechem

Ze śmiechem to można traktować jego wypowiedź.

Eviva
    Participant

stwierdził Reilly ze śmiechem

Ze śmiechem to można traktować jego wypowiedź.

Jakoś musi sie tłumaczyć, nie? Tak samo tłumaczono zdjęcie TOSu z planu produkcji i podobnie mętnych argumentów uzyto, by usprawiedliwić zaniechanie produkcji "Phase II" (na dwa tygodnie przed rozpoczęciem zdjęć!)

Silver Phoenix
    Participant

Nie jestem zaskoczony... To nic, że pewnie "Kronikom..." skoczyłaby oglądalność po premierze "Ocalenia". Księgowi widzą słupki na dzień dzisiejszy i ewentualna przyszłość mało ich interesuje. Najwyraźniej na dziś "Kroniki" nie przyniosły tyle zysku, ile się spodziewano.Też nie jestem z tego zadowolony - nawet bardzo - ale co z tego? To nie ja decyduję o ramówce i nikogo w Foxie ani Wasze ani moje żale nie obejdą. Cóż... Kolejny dobry serial pogrzebany.

Flashbones
    Participant

kolejny dobry serial zakończony przedwcześnie i kolejny raz przez FOX

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram