Forum Rozmowy (nie)kontrolowane Mesa Forum TSS a Forum POGF

Forum TSS a Forum POGF

Viewing 12 posts - 16 through 27 (of 27 total)
  • Author
    Keymaster

Czyli że warto tam się zarejestrować?

Piotr
    Keymaster

Najlepiej sam decyduj, postow na razie tam malo, ale kto wie...

fluor
    Keymaster

Najlepiej sam decyduj, postow na razie tam malo, ale kto wie...

Ale czy Pierwszy Oficer TSS poleca ?? 😉

Piotr
    Keymaster

Czy polecam... Coz, poki nie ma wiekszej ilosci dyskusji to moge polecic jedynie jako ciekawostke. ;>

izbkp
    Participant

Przy okazji witam na Forum TSS FO (lub jak wolisz PO 😉 ) POGF. Nie wiem ile w Twoim poscie bylo "primaaprilisowego nastroju", a ile ironii, ale mam nadzieje ze to nie bedzie Twoja ostatnia wypowiedz tutaj, milo by bylo jakbys u nas tez czasem popisal.

Jak pamiętam to udzielałem się na starym forum TSS. A potem zwyczajnie nie chciało mi się ponownie rejestrować - mam uraz do rejestrowania się w ogóle oraz nie znoszę miejsc, w których moderatorzy i admini nie zostali wybrani spośród grona użytkowników w systemie kadencyjnym (Syndrom Wichrzycielski). Pewnie dlatego wole zupełnie pozbawione tego newsy - zapraszam do Las Trekas 😉

Wracając do Forum POGF - idea jest taka aby połączyć w jedno newsy, listy emailowe, forum www oraz bazy danych - forum oparte o phpbb dla POGF to w chwili obecnej bardziej eksperyment niż rzeczywiste medium komunikacyjne członków Klubu - jestem (i pewnie nie tylko ja) strasznie ciekawy co się z tego wykluje. Póki co to widzę, że tzw stara gwardia użytkowników Internetu patrzy na forum jak na wynalazki z innej planety i nie traktuje tego zbyt poważnie 😉

Piotr
    Keymaster

Jak pamiętam to udzielałem się na starym forum TSS. A potem zwyczajnie nie chciało mi się ponownie rejestrować

Wielu uzytkownikow nie zarejestrowalo sie po zmianie starego forum. Nie liczac "niewygody" ponownej rejestracji, chyba glowna przyczyna byla jakas dziwna niechec do phpbb. Ale zmiana byla konieczna, stare forum zawieralo zbyt duzo bledow i ciagle ich poprawianie mijalo sie z celem. Jednak, jak widac, nawet po roku starzy forumowicze wracaja, wiec nadzieja jeszcze jest. 😉

nie znoszę miejsc, w których moderatorzy i admini nie zostali wybrani spośród grona użytkowników w systemie kadencyjnym

Administrator forum musi sie na swojej robocie znac, czasem trzeba w kodzie pogrzebac itp., wiec wielu nadajacych sie na to stanowisko nie ma. A wybory moderatorow... coz, na tym forum kilkoro ich jest, troje najbardziej aktywnych, reszta czasem pomaga - radzimy sobie, a narzekan jest raczej niewiele. 😉 A jak jest na LG? Lista jest moderowana?

Wracając do Forum POGF - idea jest taka aby połączyć w jedno newsy, listy emailowe, forum www oraz bazy danych

Wiem o tych planach, ale ktos to w ogole kiedys robil? Wiem ze nie ma rzeczy niemozliwych, ale takie cos to spore przedsiewziecie.

Póki co to widzę, że tzw stara gwardia użytkowników Internetu patrzy na forum jak na wynalazki z innej planety i nie traktuje tego zbyt poważnie 😉

No niestety, ale trzeba isc z postepem. 😉 Zwlaszcza ze nowi uzytkownicy netu jednak chetniej korzystaja z forum, przynajmniej tak wynika z moich obserwacji.

izbkp
    Participant

Administrator forum musi sie na swojej robocie znac, czasem trzeba w kodzie pogrzebac itp., wiec wielu nadajacych sie na to stanowisko nie ma. A wybory moderatorow... coz, na tym forum kilkoro ich jest, troje najbardziej aktywnych, reszta czasem pomaga - radzimy sobie, a narzekan jest raczej niewiele. 😉 A jak jest na LG? Lista jest moderowana?

Nie jest. Kazdy moze wyslac co uwaza, przy czym jezeli okaze sie ze zlamal obowiazujace regulacje to musi sie liczyc z konsekwencjami. Tak czy inaczej nikt nie ingeruje w tresc posta.

Wiem o tych planach, ale ktos to w ogole kiedys robil? Wiem ze nie ma rzeczy niemozliwych, ale takie cos to spore przedsiewziecie.

Niestety nikt tego nie robil.

No niestety, ale trzeba isc z postepem. 😉 Zwlaszcza ze nowi uzytkownicy netu jednak chetniej korzystaja z forum, przynajmniej tak wynika z moich obserwacji.

Z moich wynika, ze wielu przeglada na oczy, po czasie ;P

Duzo jest i takich, ktorzy szukaja tylko nastepnego forum do wymiany warezow...

btw. Co Ty tak z tym boldem?

Piotr
    Keymaster

Niestety nikt tego nie robil.

A sa jakies projekty, pomysly jak zrobic, cokolwiek? Czy poki co to jedynie idea?

Z moich wynika, ze wielu przeglada na oczy, po czasie ;P

Zabrzmialo jakbys twierdzil ze lista dyskusyjna jest lepsza od forum. 😉

Duzo jest i takich, ktorzy szukaja tylko nastepnego forum do wymiany warezow...

I na TSS, i na POGF sa tematy o 'wymianie'... Niestety, jest tak a nie inaczej, kazdy chce moc obejrzec swoj ulubiony film/serial, a skoro nie moze znalezc go np. w tv, to szuka po ludziach. To sie niestety dlugo nie zmieni.

btw.  Co Ty tak z tym boldem?

Od poczatku tak pisalem, a ze nikomu to nie przeszkadzalo, to jakos tak mi zostalo. 😉

izbkp
    Participant

Oczywiscie, ze jest. Bezdyskusyjnie.

Od poczatku tak pisalem, a ze nikomu to nie przeszkadzalo, to jakos tak mi zostalo. 😉

To łamie netykiete. A mod powinien dawac przyklad ;>

"Nikomu nie przeszkadzalo" - a kto by upominal moda, no po za mna? ;P

fluor
    Keymaster

Ja bym dyskutował... 😉

"Nikomu nie przeszkadzalo" - a kto by upominal moda, no po za mna? ;P

Hehe... ale tu obowiązuje wyższośc Regulaminu Forum nad netykietą 🙂

Piotr
    Keymaster

I lista i forum maja swoich zwolennikow, wszyscy maja swoje argumenty, kazde z tych narzedzi do komunikacji w necie ma swoje wady i zalety, wiec dyskutowac mozna dlugo i zawziecie. 😉 Inna sprawa jest to czy taka dyskusja jest potrzebna - i tak kazdy wybierze to co woli.

"Nikomu nie przeszkadzalo" - a kto by upominal moda, no poza mna? ;P

Oj uwierz, sa tacy co upominaja. 😉 Co do netykiety - o czym dokladnie mowisz? Bo przychodza mi na mysl dwie rzeczy. Pierwsza to zwyczaj z list dyskusujnych, ale to ze wzgledu na kodowanie, wiec tu nie obowiazuje. Druga to to ze bold, podobnie jak DUZE LITERY, moze byc odebrany jako krzyk - podejrzewam ze to masz na mysli, chyba ze o czyms zapomnialem. Co tu duzo mowic - masz racje. I mimo ze nie sadze, ze ktokolwiek odebral moje posty za krzyk (z Toba wlacznie 😉 ), ani ze bold akurat tu na forum utrudnia czytanie (ale to akurat tylko moje zdanie), to fakt, netykieta o tym mowi. A ze z faktami nie mam zwyczaju sie klocic, a bold faktycznie ciagle potrzebny mi nie jest, wiec... 😉 koniec z boldem. Dobrze ze dawno skonczylem pisac kolorem, wtedy to bys mial sie czego czepic. ;>

Hehe... ale tu obowiązuje wyższośc Regulaminu Forum nad netykietą 🙂

Czemu ja nic o tym nie wiem? ;> To nie tak, fluor, nasz regulamin ma glownie byc przypomnieniem o netykiecie i kilku jej najwazniejszych zasadach, nie ma byc nad nia. Gdyby byl, to teoretycznie moglby pozwalac na jej lamanie, a przeciez nie o to chodzi.

izbkp
    Participant

[...]Nie ma bolda, nie ma sprawy 😉

Viewing 12 posts - 16 through 27 (of 27 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram