Forum Trek.pl Konsola Informacyjna Forum Trek.pl - dodatki, poprawki, błędy

Forum Trek.pl - dodatki, poprawki, błędy

Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 119 total)
  • Author
    Posts
  • Piotr
    Keymaster
    #87025

    Mam taką małą propozycję, nie ukrywam, że inspirowaną nowym avatarem Jamjumetleya. Skoro The Big Bang Theory doczekało się własnego tematu na forum, to może warto przygotować kilka obrazków do galerii avatarów?

    Dopisałem do listy "To do", więc teraz proszę, bądź cierpliwy. 😉

    Przy okazji... Zauważyliście pewnie, że na forum pojawiła się nowa kategoria powiązana z naszym rozwijającym się serwisem o Star Trek Online. Oczywiście rozumiemy, że interesować ona będzie głównie graczy, więc tym, którzy woleliby, by im nie przeszkadzała, przypominamy - każda kategoria działów ma na końcu paska z tytułem specjalną strzałeczkę. Wystarczy "klik" i problem znika. 😉

    Piotr
    Keymaster
    #89183

    Troszkę to trwało, ale wreszcie są - awatary z Big Bang Theory - jak pozostałe znajdziecie je w panelu kontrolnym: sekcja Dane Osobiste -> Edytuj awatar -> Wybierz awatar z jednej z naszych galerii.

    Piotr
    Keymaster
    #89394

    Mały update: z częścią najnowszych awatarków był problem, ale już powinien być naprawiony. A więc skoro już wszystko działa, to miłego korzystania z awatarów - i podziękowania dla Toma, który je zrobił. 😉

    Cross
    Keymaster
    #97542

    Na pasku przeglądarki jest błąd:

    Forum Trek.pl - sci-fi, fantasyka, filmy i seriale » Fantastyka » Star Trek

    Piotr
    Keymaster
    #97566

    Dzięki, poprawiony.

    Cross
    Keymaster
    #97568

    Z FAQ:

    Gdzie mogę znaleźć napisy do mojego ulubionego serialu?

    Zanim wyślesz na forum prośbę o adresy, radzimy wnikliwie przeszukać poniższe strony:

    napisy.gwflota.com

    napisy.gwrota.com

    napisy.ussbrowarek.org

    napisy.scifi.pl

    napisy.org

    napisy.info

    http://www.titulkykserialum.net - strona z angielskimi napisami

    Lista stron zdecydowanie zdeaktualizowana.

    Piotr
    Keymaster
    #97569

    Mamy to na liście 'do zrobienia'. Może chciałbyś pomóc? Rąk do pracy przy takich drobnych, a licznych poprawkach nigdy za dużo.

    Piotr
    Keymaster
    #117365

    Drodzy forumowicze, powoli wracamy po przeprowadzkowych problemach. Prawdopodobnie wystąpią jeszcze przerwy techniczne, ale już nie tak długie. Forum na razie jest niemal "gołe", bo przy okazji zrobiony został odkładany od lat upgrade. Gdy znajdziecie jakieś problemy - a zapewne znajdziecie - zgłaszajcie je tutaj. Za kilka dni wygląd dawnego forum w jakiejś części wróci. A potem powinny wrócić nasze serwisy.

     

    Witamy ponownie.

    Eviva
    Participant
    #117367

    Nie mogę się doczekać, gdy wszystko wróci do normy. Czuję msie teraz jak w zbombardowanym mieście.

    fluor
    Keymaster
    #117368

    Podtrzymywanie życia aktywne 🙂

    Romek 63
    Participant
    #117372

    Podtrzymywanie życia aktywne 🙂

    Na razie stwierdzam, że czarne tło bardziej mi odpowiadało niż to białe ale mam nadzieję że w docelowej wersji forum będzie możliwość wybrania czarnego tła 🙂  Poza tym zauważyłem że nie można umieścić okienka z filmikiem z YouTube ale to pewnie chwilowy problem. 

    The D
    Participant
    #117375

    Wywaliło tez w kosmos mój awatar i niektóre rangi, co widać po lewej stronie.

    Diabeu
    Participant
    #117377

    No nareszcie forumek na 'ludzkim' silniku.

    Piotr
    Keymaster
    #117393

    Jak zapewne odczuliście, wczoraj mieliśmy problem z serwerem. Oby się nie powtórzyły. Gdyby jednak, to bądźcie cierpliwi - Trek.pl zawsze wraca. ;> Po prostu na innych serwerach.

     

    Co do awatarów - powinny już działać te, które źle się wyświetlały. Niestety na razie nie wrócą galerie awatarów - w nowej wersji forum ich po prostu nie ma. Trzeba znaleźć alternatywę, bo same obrazki przetrwały.

     

    Rangi znikną, być może tymczasowo.

    Piotr
    Keymaster
    #117405

    Wróciły stare filmiki. Co prawda używany dotąd tag 'youtube' ciągle działa i działać będzie, ale już lepiej go nie używać, bo IPB3 ma fajniejsze narzędzia, jak np. tag 'media'. Teraz wystarczy wkleić do niego cały link. O tak:

    https://www.youtube.com/watch?v=2fngvQS_PmQ

    I otrzymamy to:
     

Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 119 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram