Forum Trek.pl Konsola Informacyjna Forum Trek.pl - dodatki, poprawki, błędy

Forum Trek.pl - dodatki, poprawki, błędy

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 116 total)
  • Author
    Participant

A po co? ;] Ktoś chce mieć więcej postów, podoba mu się to, jest mu po coś potrzebne... niech nabija 😉 Forum nie ma problemów z transferem (by były, to by wywalona grę i ewentualnie założono siódmą jej edycję), więc czy komuś to przeszkadza 😉

Silver Phoenix
    Participant

Pogodzę Was... Raz na pewien czas ma miejsce wielkie czyszczenie - posty po zamknięciu danej edycji gry w skojarzenia są usuwane.Przynajmniej tak było do tej pory.

Barusz
    Participant

Zazwyczaj - po tysięcznym poscie, ale, jak widać, teraz gra nikomu z czyszczących nie przeszkadza, nawet rozwijając się jeszcze bardziej 😉

Zuza
    Participant

Było :>Ale jak pisze Barusz - forum zyskało na stabilności i transferze i zresetowanie wątku już nie jest konieczne, więc nikt się nie kwapi :]A co do ilości postów - co to komu przeszkadza? Przeciez ilość postów nie świadczy o niczym. Liczników jakości jeszcze nie ma, wtedy moznaby się bać, jak by traktowały grę :>

Lo'Rel
    Participant

No dobra, ale co komu przeszkadza ilość postów, jest licznik to jest, równie dobrze mogłoby go nie być. Mnie to tam nie ziębi, nie grzeje. A gra w skojarzenia fajna jest 🙂 i jak każda gra służy jakiejś rozrywce.

Vidmo
    Participant

Witam wszystkich forumowiczów.Odświeżając swój profil po znaczącej przerwie zauważyłem drobną literówkę w informacjach o profilu: "Twój indentyfikator Gadu-Gadu".Tak samo jest z "Tlenem", "Skypem", "Jabberem" i "AQQ".Pozdrawiam wszystkich "bojowników" 😉 Ps:It's good to be back :)----Edit by OmegaOne: Thx poprawione.

Pitmistrz
    Participant

Mam problem ostatnio forum zaczęło mi strasznie lagować.Sprawdzałem na innych stronach/forach problem występuje tylko tutaj.Jakieś pomysły czym to morze być spowodowane?

Piotr
    Keymaster

Czy ktoś z Was ma podobny problem do tego, który zgłosił wyżej Pitmistrz? Okazuje się, że ciągle to się powtarza w godzinach wieczorno-nocnych.

Zarathos
    Participant

Zdarzało się. Nie za często, ale się zdarzało, pod wieczór (między 20 a 22). Wina serwera na którym stoi forum, bo komunikacja z serwem była, ale czas odpowiedzi był strasznie długi. Pewnie firma, u której hostujecie coś na nich robi. Firmy zazwyczaj zastrzegają sobie możliwość przeprowadzania updatów i innych takich w jakimś określonym czasie.

Piotr
    Keymaster

Dla tych, którzy lubią nasze 'firmowe' awatarki, przygotowaliśmy nową porcje. Tym razem możecie wybrać jedną z postaci z najnowszego Star Trek. A gdzie? Panel kontrolny - Edytuj awatar -> Wybierz awatar z jednej z naszych galerii.

The D
    Participant

A ja znalazłem kolejny drobny błąd w tłumaczeniu. W forumowym komunikatorze wiadomości wysłane przez użytkownika, który nie ma już konta w polu "nadawca" mają "usuń użytkownika". Zarówno na liście zbiorczej jak i w podglądzie samej wiadomości.

Piotr
    Keymaster

Dzięki za zgłoszenie. Powoli szykujemy się do update'u forum, więc nie zdziwcie się, jeśli za jakiś czas takich buraczków pojawi się więcej. 😉

Zuza
    Participant

Za pierwszym razem myślałam, że może faktycznie u mnie się coś schrzaniło, ale problem się powtórzył w identyczny sposób - napisałam jednego posta, kliknęłam "dodaj" - wyskoczyła kontrola antyfloodowa 😮 Post został zapamiętany. Cofnęłam, odczekałam, dodałam - post się dodał, ale z podwójna treścią. Wcześniej pisałam jakieś 1,5 h wcześniej, z pewnością więcej niż 30 sek.Ktoś napotkał coś podobnego?

fluor
    Keymaster

Mi też to raz się zdarzyło, jakieś 2 dni temu.

Zuza
    Participant

Przypadkiem potestowane - jak odpisuje w kilku miejscach i napiszę kolejnego posta zbyt szybko = w przeciągu owych 30 sek, to wszystko działa ok, tyle, że nie włącza się owo zapisywanie posta.

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 116 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram