Forum Fandom Sesje RPG, PBF i inne Sesja RPG Republic of Rome Fortuna Favet Forti

Fortuna Favet Forti

Viewing 7 posts - 691 through 697 (of 697 total)
  • Author
    Participant

Rzucam ochrone osobistą, jaką posiadam.

Alen
    Participant

Bardzo dziwna sytuacja, ktoś już się nie mógł doczekać końca 🙂 Szkoda że nie mam zabójcy bo bym wspomógł.

Lamsen
    Participant

Rzut 5. Zamach nieudany, zamachowca nie udało się złapać. SPQR głosuje przeciw, dopłacając wszystkie posiadane talenty (52).Głosowanie - Omniculus. Niedziela, 13,15

I. Thorne
    Participant

Mi wcale nie chodzi o zwycięstwo Aristhoi, tylko to co właśnie wykonało SPQR - wydało całą swą kasę. Nawet jak wrócą inni jego senatorowie to będą spłukani.

Alen
    Participant

głosuje przeciw, jednak nie dokładam żadnych talentów - gdyż jeżeli będą chcieli to i tak przebiją wniosek 🙁

I. Thorne
    Participant

Wniosek Claudiusa wyraźnie zaskoczył resztę senatorów stronnictwa Orphanus, jednak jak usłyszeli jakie otrzymają profity zgodnie głosują na tak, a nawet dopłacaja ile się da.PS. Gratulacje, Fluor. Brak zdradzania sojusznika przyniósł Ci zwycięstwo. A pomyśleć, że w 2 turze popierałem SPQR...

Lamsen
    Participant

W takim razie gratulujemy i kończymy grę.

Viewing 7 posts - 691 through 697 (of 697 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram