Forum Star Trek Online - Forum serwisu STOnline.pl Dyskusje ogólne Fluid dynamic - Defeat borg command diamond

Fluid dynamic - Defeat borg command diamond

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
  • Author
    Posts
  • Morino
    Participant
    #8667

    Witam

     

    Mam problem z misja z tematu. Jak atakuje go z marszu to nawet zycie spada mu do 77% schody sie zaczynaja gdy mnie dopadnie i zniszczy wtedy atakuje juz sam a reszta npc ktora mi pomaga rozpraszaja sie po mapie iczasami pomaga mi dwoch. Nie jestem w stanie go zniszczyc. Mam lvl 60 i bron XII. Pomocy

    rafstar
    Participant
    #123571

    Witam,

     

    też miałem z tą misją podobny problem, w moim przypadku NCP też zawinęły kitę i zostałem sam. Udało mi się po reload - zie kilka do siebie ściągnąć (latanie i poszukiwanie gdzie się pochowały) i do przodu plus fleet support ale powtórka z rozrywki. Problem rozwiązałem wykonując misję od początku i jak NCP ruszyły ja wycofałem się po angielsku a robotę niech zrobią inni (czasem na chwile im pomogłem). Trochę to trwało ale się uporały (choć nie jest to honorowe rozwiązanie).

    snowman
    Participant
    #123572

    Zakładam, że grasz na poziomie normalnym... Misje fabularne na tym poziomie nie powinny stanowić nadzwyczajnego wyzwania. Wykorzystałeś wszystkie skill punkty? Obsadziłeś wszystkie dostępne stanowiska mostkowe? Korzystasz ze zdolności oficerów mostkowych? Podkręciłeś odpowiednio poziom weapons energy (zakładam, że nie bawisz się w science build)?

    Morino
    Participant
    #123577

    Wszystkie punkty mam wykorzystane ikorzystam zoficerow, wykonalem wszystkie misje dostepne i walcze z ta. Sprobuje sposob przedmowcy.

    rafstar
    Participant
    #123579

    Możesz jeszcze spróbować wykonać misję kooperacyjnie, na czat ogólny i pytać czy ktoś w duecie nie pomoże Ci jej wykonać, jak co służę pomocą (i tym razem nie będę obserwował).

    wieluniak
    Participant
    #123634

    przecież to naturalne  że flota jak widzi jednostki borg daje na wstecznym 😀 , nawet na mniejszych lev czasem problemy sa z NPC które nie wiadomo co robią i znikają 

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram