Fleet Ship Modules

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
  • Author
    Posts
  • LIBERTO
    Participant
    #6888

    Fleet Ship Modules- czy ktoś może objaśnić funkcję tego ustrojstwa i po co to jest? Z tego co się zorientowałem troszke to podniosło się jakieś larum o podwójne płacenie za statki czy coś w tym rodzaju. Czy ktoś może bliżej przybliżyć temat?pozdr. i dzięki z góry za odpowiedźLib

    Melnikor
    Participant
    #106399

    Jest to item potrzebny przy zakupie niektórych statków Flotowych. Można go kupić w Z-Store za Zeny lub na exchange za EC.

    LIBERTO
    Participant
    #106400

    Jest to item potrzebny przy zakupie niektórych statków Flotowych. Można go kupić w Z-Store za Zeny lub na exchange za EC.

    ale nie orientujesz się o co chodzi z tym podwójnym płaceniem?, niestety mój angielski jest za słaby by dokładnie zrozumieć o co chodzi na forum cryptica

    Melnikor
    Participant
    #106401

    Musiałbyś dać mi jakiś link do konkretnego tematu, ale podejrzewam że chodzi albo o to że dilith do projektów Baz potrzebnych do rozwoju stoczni hamburgery kupują za Zen'y, albo o to że jak masz Z-Storow'ą wersje statku który ma wersje Flotową to nadal musisz dokupić Fleet Ship Module (chociaż mniej niż normalnie) żeby go nabyć ze stacji.

    LIBERTO
    Participant
    #106403

    http://sto.perfectworld.com/news/?p=618451- chodzi mi głownie o posty cousteau1701e

    Melnikor
    Participant
    #106404

    Krzyk z tego co widzę jest o to że razem z statkiem Flotowym nie dostają unikalnej konsolki i muszą dokupić ją w Z-Store wraz z odpowiednim okrętem plus fakt że poza grindem Fleet Credits musi jeszcze wydać ZEN/EC i to ma być właśnie to podwójne opłacanie.

    Jamjumetley
    Participant
    #106405

    Bardzo niefajny jest również fakt, że mało który okręt łapie się na bonifikatę. Dotyczy to raptem kilku okrętów T5 z C-Store (tak, to nadal jest Cryptic Store). Jeżeli ktoś zainteresowany jest innymi pozycjami, nieraz musi zapłacić "znowu", a statek i tak dostanie tylko jedna postać.

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram