Forum Star Trek Online - Forum serwisu STOnline.pl Artykuły Fleet Action - Defend Rh'Ihho Station

Fleet Action - Defend Rh'Ihho Station

Tagged: 

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
 • Author
  Posts
 • Slawek
  Moderator
  #7597

  Pięcioosobowa misja naziemna Defend Rh'Ihho Station dostępna jest z poziomu zakładki PvE Queue dla postaci wszystkich trzech frakcji, które osiągnęły 50 poziom doświadczenia.
   

  txiy.jpg

  Po przeniesieniu się na mapę gracze dostaną kilka minut na porozmawianie z głównym inżynierem i zapoznanie się z celami misji. Zadaniem drużyny jest powstrzymanie sabotażu Elachi, uratowanie romulańskich inżynierów oraz pokonanie głównodowodzącego Elachi.
   

  nuk4.jpg

  Misja rozgrywa się na romulańskiej stacji kosmicznej borykającej się z brakami zasilania, w efekcie czego na korytarzach panuje ciemność, a minimapa jest wyłączona. Osoby mające problem z orientacją w korytarzach mogą pobrać z pobliskiej szafki latarkę, aczkolwiek nie jest to konieczne.
   

  agyt.jpg

  Właściwa misja rozpocznie się wraz z awarią głównego zasilania. Gracze muszą wydostać się z pomieszczenia startowego schodząc po drabinie do głównej sekcji stacji.
   

  w3pk.jpg

  Co prawda minimapa nie działa, ale poniższy schemat pomoże Wam mniej więcej zapoznać się z ogólną konstrukcją. Największe pomieszczenie to Singularity Core, po którego obu stronach znajdują się drzwi dające dostęp do reszty stacji.
   

  vmq0.jpg

  W pierwszej fazie misji gracze muszą powstrzymać sabotaż Elachi, niszcząc oznaczone drony, zanim te wykonają swe zadanie. Drony pojawiają się losowo na całej lokacji, a cały proces zajmuje im kilkanaście sekund, o czym świadczy widoczny nad nimi pasek postępu. Aby nie było za łatwo, na stację regularnie przybywają posiłki Elachi, które mogą utrudnić zniszczenie dron. Im więcej maszyn uda się graczom zniszczyć w przeciągu 4 minut, tym większe będą końcowe nagrody, dlatego sugeruje się rozdzielenie drużyny w sposób, który pozwoli na patrolowanie jak największej powierzchni lokacji. Po zakończeniu fazy gracze zostaną automatycznie przeniesieni do pomieszczenia startowego.
   

  msaa.jpg

  Szczególną ostrożność należy zachować widząc pająkopodobne maszyny Elachi, które bardzo spragnione są czułości i skaczą graczom w ramiona przy pierwszej możliwej okazji, co skutkuje chwilowym unieruchomieniem a następnie eksplozją.
   

  onc6.jpg

  Druga faza misji polega na uratowaniu sześciu romulańskich inżynierów, rozmieszczonych na całej stacji. Każdy inżynier otoczony jest przez silną grupę Elachi, którą należy całkowicie wyeliminować przed porozmawianiem z NPC. Na wykonanie zadania gracze mają tylko kilka minut, więc sugerowaną taktyką jest trzymanie się w komplecie celem skupienia ognia i niewybieganie samemu przed resztę drużyny. Po zakończeniu fazy gracze zostaną automatycznie przeniesieni do pomieszczenia startowego.
   

  d5nn.jpg

  Ostatnia faza misji polega na pokonaniu głównodowodzącego Elachi (Elachi Predator) i jego obstawy, którzy próbują sabotować Singularity Core. Pojawia się tu także cel opcjonalny polegający na pozyskaniu urządzenia Elachi, zanim dokończy ono proces uszkodzenia rdzenia.
   

  y6na.jpg

  Urządzenie znajduje się zaraz za dowódcą Elachi. Na jego zdobycie gracze mają niecałą minutę. Pokonanie grupy Elachi nie jest ograniczone czasowo, więc sugeruje się żeby jedna osoba spróbowała usunąć urządzenie, podczas gdy reszta drużyny skupi na sobie ogień Elachi.
   

  hxin.jpg

  Po ukończeniu misji poznamy nasz wynik. W zależności od liczby zniszczonych dron i uratowanych inżynierów oraz pozyskania urządzenia otrzymamy odpowiednią ilość Fleet Marks lub Romulan Marks (do wyboru).
   

  h8ps.jpg

  Paczka z Markami pojawi się w naszym ekwipunku automatycznie.

  xi2a.jpg

  FAB
  Participant
  #114701

  W imieniu Acco Hunters dodam, że ta misja to najłatwiejszy sposób na zdobycie następujących Accolades:

  Kills

  In the Dark (10):zabić 100 Elachi

  Dug Up (25): zabić 500 Elachi

  Spore Smasher (50): zabić 1000 Elachi

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram