Flashforward

Viewing 10 posts - 16 through 25 (of 25 total)
  • Author
    Participant

Masz racje ostatni odcinek był słaby, a już myślałem że będzie coraz lepiej.

Cross
    Keymaster

A mi się podoba, nie każdy serial musi tętnić akcją i błyskać fajerwerkami (niestety, takie jak FF czy Defying Gravity idą szybko do piachu...)

Flashbones
    Participant

Druga część sezonu zdecydowanie lepsza, a odcinek 1x17 był wyśmienity, najlepszy w całej serii.

Cross
    Keymaster

1x18 również bardzo dobry, ciekawe wątki (maszyna do obliczeń dat zamroczeń, podwójny agent).

Cross
    Keymaster

20 odcinek z zawrotnym tempem akcji, bardzo żałuję anulowania serialu :/

Lord Fixer
    Participant

To prawda, ale gdyby go nie anulowali, to znając życie do tego momentu doszlibyśmy dopiero za 3 sezony (a tak to same wewnętrzne rozterki by były). Tak więc to wyszło może i na dobre.

sjurek102
    Participant

Serial na który długo czekałem, ale szybko się skończył , bo twórcom mało przyniósł ''kasiory''.Wszystko było co widz lubi,zasnąć przy nim by się nie dało. Bardzo wielka szkoda, że nie ma drugiej serii , ale może twórcy przyjdą po rozum do głowy, i......

Match
    Participant

Miejmy nadzieję - ostatni odcinek to jedna z najlepszych serialowych rzeczy, jakie widziałem. I bardzo mi brakuje tego serialu...

Diabeu
    Participant

Serial był super, no ale jakby oni to mieli pociągnąć dalej?Blackout na początku każdego sezonu i potem dochodzenie kto jest winny?

sjurek102
    Participant

Po pierwszym sezonie ma nie być drugiego ani dalszych sezonów , gdyż według twórców serialu oglądalność jest zbyt mała . A tak dobrze się zapowiadał , oglądacze się nie liczą tylko słupki . SZKODA bardzo duża szkoda!!!!!!

Viewing 10 posts - 16 through 25 (of 25 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram