Flashforward

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 25 total)
  • Author
    Participant

Premierę mieliśmy 3 dni temu. Mieliście już okazję zapoznać się z pilotem? Jakie są wasze wrażenia?

Osobiście jestem bardzo zadowolony. Pomysł mi się podoba - podobne omdlenie mieliśmy w Wiosce Przeklętych, tyle że bez dodatku wizji i na dużo mniejszą skalę. Efekt pewnie będzie inny. Serial ma rzeczywiście coś z Lost - nie mówię tu o aktorce grającej Olivię Benford. Są już pierwsze zagadki (nie licząc tej głównej) na które pewnie nieprędko poznamy odpowiedzi.

Teraz aż do piątku będę chodził głodny 🙂

Aquenral
    Participant

Kolejny piątkowy serial i kolejna główna bohaterka - Olivia :>Mnie się spodobał, zamierzam oglądać 🙂

Piotr
    Keymaster

Na mnie zrobił dobre wrażenie. Nie wiem czy 'lostowość' to celowy zabieg scenarzystów, ale klimat mają podobny. Z Lostem ma jeszcze coś wspólnego - zauważyliście billboard linii Oceanic? 😉

Jamjumetley
    Participant

Z tym billboardem to fajna ciekawostka ;)Jako, że serial opiera się na powieści możemy dodatkowo być pewni, że scenarzyści mają gotową wizję, a nie piszą na bieżąco. W wypadku Zagubionych wielokrotnie coś takiego odczuwałem.

Flashbones
    Participant

Bardzo mi się spodobał, czekam na kolejny odcinek.

Jamjumetley
    Participant

Genialne: Sci Fi Wire! 😀

Infango
    Participant

Ostatni odcinek jest super, ten serial wymiata. Aż nie mogę się doczekać następnego odcinka !

Jamjumetley
    Participant

Ze względu na bardzo mieszane opinie jakich doświadczyłem na temat serialu zastanawiam się, czy mówisz serio, czy to sarkazm :)Mi się serial podoba. Zastanawiam się tylko, czy przypinając zdjęcia wszystkich dowodów rzeczowych do mozaiki, sami nie "napędzają" wydarzeń prowadzących do przyszłości jaką zobaczyli...

Flashbones
    Participant

Serial jest dobry, ale nie jest rewelacją.

Infango
    Participant

Ze względu na bardzo mieszane opinie jakich doświadczyłem na temat serialu zastanawiam się, czy mówisz serio, czy to sarkazm 🙂

Sarkazm to by był gdyby ten komentarz był do wątku o SGU 😎

bajka20
    Participant

Obejrzalam pierwszy odcinek i bardzo mi sie podobal. Z niecierpliwoscia czekam na nastepny odcinek.

Match
    Participant

Pierwszy odcinek za mną, czekam na więcej - zapowiada się wielce ciekawy serial.

Zastanawiam się tylko, czy przypinając zdjęcia wszystkich dowodów rzeczowych do mozaiki, sami nie "napędzają" wydarzeń prowadzących do przyszłości jaką zobaczyli...

"I hate temporal mechanics" jak mawiał Miles O'Brien 😉

Lord Fixer
    Participant

Obejrzałem już kolejny odcinek i co prawda akcja zaczęła się trochę ruszać, ale nadal nie mogę tego serialu zaliczyć jako jednego z moich ulubionych.

cinus
    Participant

serial rozkreca sie w okolicach 5-6 odcinka 😛 trza byc cierpliwym

Lord Fixer
    Participant

Trochę się rozkręcił, ale znowu wyemitowali kolejny nudny odcinek. Gdy się to ogląda na myśl nasuwa się zwyczajna telenowela, tylko że jej uczestnicy widzieli przyszłość. Jeśli tak dalej pójdzie, to nie wyobrażam sobie jakiejkolwiek akcji w ewentualnym kolejnym sezonie.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 25 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram