Forum Fantastyka Star Trek First Contact w TVN

First Contact w TVN

Viewing 11 posts - 61 through 71 (of 71 total)
  • Author
    Posts
  • Dalek
    Participant
    #18978

    To byłoby odcinanie kuponów od sławy poprzednich seriali. A na dodatek, serial o Akademii bałbym się oglądać (Wyobraźcie sobie 10 Weslay'ów Crasher'ów 😮 😆 ).Co do Entka to po prostu Trek, który miał zostać unowocześniony. Przystosowany do wymagań "zwykłego" widza (odcięcie się od nazwy "Star Trek"). Porzucenie części idei Gena Roddenberry'ego, które jak mówią B&B krępowały ich pomysłowość. Ostatnio jednak B&B zwrócili się o pomoc do trekerów, a i sama jakość odcinków poprawiła się, choć to raczej kwestia wprowadzenia wartkiej akcji i jej ciągłości. Zobaczymy co z tego wyniknie.A na razie, wracając do tematu, przydałaby się powtórka starego dobrego TNG (a łyżka na to: niemożliwe).

    AHM
    Participant
    #19001

    Nie można wszystkiego pogodzić. Albo serial jest strikto ST i podoba się fanom tego gatunku, albo stara się uderzyć do szerszego grona widzów, przez co staje się mniej ciekawy dla nas. Początkowe odcinki Entka właśnie takie były. Bez nazwy Star Trek, bardziej atrakcyjne dla szerszej publiki. Nie chciano się afiszować że jest serial z pod znaku Gwiezdnej Floty. Teraz zwłaszcza w 3 sezonie Entek stał się bardziej przyjazny fanom ST.

    TNG w telewizji. To raczej niemożliwe. ST wciąż jest za mało popularny w Polsce. A dla laików jego fabuła i efekty wizualne są za mało atrakcyjne. Telewizja nie przyciągnie zwykłych zjadaczy chleba do odbiorników, nie zarobi na tym pomyśle, co prowadzi tylko do jednego...

    Domko
    Participant
    #19007

    Ja też z chęcią oglądnąłbym TNG - nawet na TVN z tym ich baaardzo kiepskim tłumaczeniem. Ale to jest klasyka.First Contact, który był niedawno emitowany w TVN - to już trochę inna bajka. Sam serial był, wbrew pozorom, bardziej interesujący i nieprzewidywalny. Oglądając obecne filmy i seriale Star Trek zwykle można dojść do prostych konkluzji, jak się to wszystko zakończy.Co do Nemesis to, moim zdaniem, był to najgorszy Star Trek jaki widziałem - mimo świetnych efektów specjalnych, czy obecności mojej ulubionej rasy - Romulan. Niestety, sukcesu TNG już nie odniesie żaden Star Trek. A szkoda...

    fije
    Participant
    #19032

    Co do First Contact w TVN to rozwaliło mnie tłumaczenie "resistance is futile" Powinno być "opór jest daremny" a dowalili OPÓR JEST BEZ SENSUBŁEHEHEHE :))))))))))

    Krusty
    Participant
    #19072

    W nowym numerze dawnego Clicku Fantasy a obecnie Fantasy jest taka sobie zapowiedź FC wraz z fotką którą pochodzi z Entka ;). To już taka tradycja że ilekroć coś pojawia się w tym pismie związanego z trekiem to zawsze coś musi być nie tak.

    Surak
    Participant
    #19132

    co do tłumaczenia, niech ono będzie jakie jest, i tak wiemy jak to ma brzmieć, żeby tylko te filmy były puszczane, z chęcią obejrzałbym znowu moje ulubione seriale. Co do Nemesisa na którego z utęsknieniem z wiadomych powodów czekałem, trochę się zawiodłem nieścisłosciami w scenariuszu, a co do Scimitara jest to moim zdaniem brak wyobrazni, pomimo fajnego wyglądu. Remanie przejmują władzę w Imperium, co za kwas

    Reyden
    Participant
    #22382

    STAR TREK ZNOWU W POLSKIEJ TV 🙂 ❗ ❗ ❗ 🙂 🙂 🙂 🙂 😎

    29 października ( piątek ) o godz. 20 .10 na kanale TNV 7 bedzie leciec STAR TREK FIRST CONTACT ❗ ❗ 🙂

    ciekawe co bedzie po tym 🙄 🙄 😎

    Slawek
    Moderator
    #22383

    Potem będzie Star Trek Insurrection na TVN7 ;>

    Biken
    Participant
    #22385

    TVN7 to kanał powtórek TVNu więc to była kwestia czasu....

    Gosiek
    Participant
    #22391

    Racja. Ale dobrze, że ten czas nadszedł i że tym razem emisja jest o przyzwoitej godzinie. Fakt, że stacja mniej dostępna, więc i na dużą oglądalność pewnie nie można liczyć, ale zawsze istnieje ta niewielka szansa, że ktos nowy obejrzy sobie treka i że to mu się spodoba. Na więcej chwilowo raczej nie mamy co liczyć. ;> A że jeden z lepszych trekowych filmów będzie w TV, która nie jest ogólnodostępna - trudno. Na razie ważne, że w ogóle będzie.

    Barusz
    Participant
    #35288
Viewing 11 posts - 61 through 71 (of 71 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram