Firefly

Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 87 total)
  • Author
    Posts
  • Manul
    Participant
    #92026

    Ja chyba muszę zacząć oglądać ten serial.

    Piotr
    Keymaster
    #92027

    Manul, mówiąc "chyba" popełniasz straszne faux pas. ;>Nie ma co się zastanawiać, to tylko 14 odcinków i film kinowy.

    Aeth
    Participant
    #92037

    Smaczek alert!

    Nie wiem, czy oglądaliście filmiki z panelu Jossa Whedona na ComicConie, ale fanów Firefly na pewno zainteresuje ten ^^

    Ja po prostu chylę czoła nie tylko serialowi samemu w sobie, ale i ludziom, którzy go wspólnie stworzyli =]

    Piotr
    Keymaster
    #92283

    I a propos ludzi z Firefly - "The women of Firefly" (z Blastr):

    Dołączona grafika

    Infango
    Participant
    #92873

    jedynym liczącym się źródłem wiedzy o tym serialu jest The Signal, to jest porostu miodek coś podobnego do trekcast ale ciut lepsze.

    Diabeu
    Participant
    #93522

    Klasyk poprostu, chamsko urwali a miało to potencjał na conajmniej 5 sezonów.Dobrze, że chociaż nakręcili Serenity, które godnie zakończyło Firefly.

    Eviva
    Participant
    #93526

    Psiakość, a mnie ciągle nie udało się obejrzeć tego cuda. Kto wie, może bym się zakochała?

    kotek
    Participant
    #93531

    Psiakość, a mnie ciągle nie udało się obejrzeć tego cuda. Kto wie, może bym się zakochała?

    Eviva, powiem jak kobieta kobiecie. NIE OGLADAJ! Tam nie ma nic slodko-szpiczastouszkowego do kiziania, miziania i zachwycania sie! 😉

    Diabeu
    Participant
    #93533

    No jak to nie? A Jane, Malcolm, Wash i Simon? To są przeca (patrząc z babskiego punktu widzenia) tzw. niezłe ciacha.Zresztą poza wyrazistymi bohaterami serial się także dobrą fabułą broni.

    kotek
    Participant
    #93589

    Diabeu, no i zepsules wszystko! Jak Eviva pozna Malcolma, to jej kult Spocka legnie w gruzach. Zostaw biednemu, staremu Spockowi przynajmniej jedna fanke. Nie od dzis wiadomo przeciez, ze kobiety kochaja zimnych drani, tzn. chcialam powiedziec prawdziwych mezczyzn, dokladnie takich jak w Firefly!

    Diabeu
    Participant
    #93590

    No ja też jestem fanem Nimoya, ale we Fringe, gdzie gra genialnego Williama Bella.To tak delikatnie offtopując.

    Zuza
    Participant
    #94989

    Kolejny dowód na kultowość "Firefly " -> lista kodów do Starcraft 2 😉

    The D
    Participant
    #94993

    No jak to nie? A Jane, Malcolm, Wash i Simon?

    To są przeca (patrząc z babskiego punktu widzenia) tzw. niezłe ciacha.

    Zresztą poza wyrazistymi bohaterami serial się także dobrą fabułą broni.

    Jane - testosteronowy twardziel a do tego maminsynek

    Wash - ciepłe kluchy

    Simon - galancik w stylu neo Spocka

    Z tego wszystkiego może jeszcze Mal ujdzie 😉

    Match
    Participant
    #95748

    Właśnie skończyłem oglądać, czemu dobre seriale kasują po pierwszym sezonie, a kiepskie ciągną w nieskończoność? ;(

    Diabeu
    Participant
    #95754

    Biznes ist Biznes.Taka smutna prawda.

Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 87 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram