Firefly

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 87 total)
  • Author
    Posts
  • Dalek
    Participant
    #77614

    Ja tam jestem dumny posaidaczem oryginalnych dvd z firefly.Toreth, ff trzeba dać trochę czasu, żeby się rozkręcił. Ważna jest też kolejność oglądani odcinków (należy stosować kolejność dvd, nie telwizyjną).

    Krusty
    Participant
    #77620

    Toreth, ff trzeba dać trochę czasu, żęby się rozkręcił

    Bzdury nie trzeba czasu tylko oglądać w kolejności i tyle, albo się podoba albo nie.

    Gosiek
    Participant
    #77623

    Tecza - przebijam, mam jeszcze oryginalny soundtrack. ;P

    Krusty - ja bym się przychylała do tego, co napisał Tęcza, początkowe epizody FF nie wciągają od razu, dopiero gdzieś w połowie serii łapie się haczyk. Albo i nie. 😉 Dla mnie najlepsze odcinki zaczęły się dopiero od Our Mrs. Reynolds, po którym przyszło świetne Jaynestown, The Message, Trash czy prawdziwa perełka - Heart of Gold. Na tym tle pierwsza część FF wypada słabiej.

    Krusty
    Participant
    #77626

    Eee tam 😉 Dollhouse Whedona od początku mi się nie podobał ale na siłę oglądałem więc ja raczej opieram się na pierwszym wrażeniu.

    The D
    Participant
    #77627

    Tecza - przebijam, mam jeszcze oryginalny soundtrack. ;P

    Nie mam soundtracka, ale za to dokładam DVD z Serenity 🙂

    Krusty - ja bym się przychylała do tego, co napisał Tęcza, początkowe epizody FF nie wciągają od razu, dopiero gdzieś w połowie serii łapie się haczyk. Albo i nie. 😉 Dla mnie najlepsze odcinki zaczęły się dopiero od Our Mrs. Reynolds, po którym przyszło świetne Jaynestown, The Message, Trash czy prawdziwa perełka - Heart of Gold. Na tym tle pierwsza część FF wypada słabiej.

    O tak, Our Mrs. Reynolds to najzabawniejszy odcinek FireFly i jeden z moich ulubionych, przebijający IMHO nawet Jaynestown.

    Dalek
    Participant
    #77663

    Toreth, ff trzeba dać trochę czasu, żęby się rozkręcił

    Bzdury nie trzeba czasu tylko oglądać w kolejności i tyle, albo się podoba albo nie.

    Jak pierwszy raz oglądałem pilota to powiedziałem "co to jest? zabrać mi to natychmiast." Dalej jest tylko lepiej. Najlepsze odcinek, moim zdaniem, to Our Mrs. Reynolds.

    @The D

    Też mam Serenity ;P. Szkoda tylko, że odstaje mocno poziomem od serialu.

    The D
    Participant
    #77671

    Też mam Serenity ;P. Szkoda tylko, że odstaje mocno poziomem od serialu.

    Moim zdaniem nie odstaje tak bardzo. Na pewno film jest mroczniejszy i bardziej na serio, ale mieści się jeszcze w ramach wyznaczonych przez serial. No i skasowany serial zostawił dużo otwartych wątków. Niektóre zamknięto w filmie dość pospiesznie innych nawet nie dotknięto, co psuje trochę ogólne wrażenie.

    cinus
    Participant
    #77793

    Ja dopiero niedawno firefly oglądałem i muszę przyznać, że serial przypadł mi do gustu. Faktycznie pierwsze odcniki nieco gorsze są, ale później strasznie się wkręca. No i oczywiście nic nie pobije soundtracka..."I don't care, I'm still free, you can't take the sky from me..."

    The D
    Participant
    #77839

    Ballada o serenity budzi mnie każdego ranka 😉

    Cross
    Keymaster
    #77847

    Oglądam, faktycznie miło się rozkręca z kolejnymi odcinkami. Już jestem zły, że serial został skasowany...

    Piotr
    Keymaster
    #90941

    Dla tych, którzy oglądali - SCI FI Wire zamieściło listę najlepszych cytatów z Firefly. W komentarzach też są fajne.

    Ja już po pierwszym dostałem śmiechawki. 😉

    Piotr
    Keymaster
    #91283

    Dołączona grafika

    ;>

    Piotr
    Keymaster
    #92008

    Uwaga, to jest bezcenne - znalezione na Blastr.

    Dołączona grafika

    Mal ma minę, jakby wiedział, na jakim obrazku się znalazł. 😉

    kotek
    Participant
    #92011

    Nie wiedzialam, ze tak mocno zakorzenili sie w moim umysle w strojach z serialu. W tych mi wogole nie pasuja. No moze pastor i doktorek 😉 Mimo wszystko, watro zobaczyc ich w innej odslonie :)Znacznie bardziej podobaja mi sie cytaty z Firefly. Piotr, swietna instrukcja samoobrony 🙂

    Krusty
    Participant
    #92025

    BTW kampania SC2 jest chyba w całości inspirowana klimatem Firefly.

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 87 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram