Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Filmy w maju w SCI FI Channel

Filmy w maju w SCI FI Channel

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • Piotr
  Keymaster
  #4588

  Przedstawiamy filmowe zapowiedzi SCI FI Channel na bieżący miesiąc. Na fanów mocnych wrażeń czeka cykl znanych horrorów, ale coś dla siebie znajdą też miłośnicy filmów przygodowych.

  [more]Śmiertelny tydzień

  Codziennie wieczorem, począwszy od poniedziałku 18 maja, aż po niedzielę 24 maja, o godzinie 22.40 w ramach cyklu śmiertelny tydzień zaprezentujemy szereg fantastycznych horrorów i filmów grozy.

  Dołączona grafika

  Nie zabraknie zabójczych przedmiotów, okrutnych stworzeń, demonicznych duchów, niebezpiecznej telekinezy, morderczych legend i psychopatycznych zabójców. Przez cały tydzień trup będzie ścielił się gęsto. Niewinne ofiary umierać będą jedna po drugiej. Tydzień ten zadedykowany jest fanom dobrych horrorów. Wśród filmowych propozycji znajdą się Amityville 3: Demon, Karzeł 2, Noc demonów III, W oczekiwaniu na atak, Carrie, Candyman II: Pożegnanie z ciałem i Halloween 2.

  ==========

  Zaginiony skarb Wielkiego Kanionu

  Piątek 8 maja o 21.00

  Dołączona grafika

  Zespół naukowców z Instytutu Smithsoniańskiego podczas prac badawczych w Wielkim Kanionie przypadkowo odkrywa zaginione azteckie miasto, którego strzegą złe duchy. Mijają dni i tygodnie. Sarah Jordan, córka przewodzącego wyprawie profesora, z pomocą starannie dobranego zespołu, postanawia wydostać swojego ojca i jego towarzyszy z niewoli prastarych, azteckich wojowników i ich wężopodobnego bóstwa. W rolach głównych zobaczymy Michaela Shanksa i Shannen Doherty.

  ==========

  I stanie się koniec

  Piątek 15 maja o 21.00

  Jest 28 grudnia 1999 roku. Mieszkańcy Nowego Jorku przygotowują się do wejścia w nowe tysiąclecie. Tymczasem szatan postanawia zepsuć nowojorczykom zabawę. Przybiera ludzką postać i odwiedza Manhattan, by poszukać matki dla swojego potomka. Jeśli dziecko zostanie poczęte w wigilię Nowego Roku pomiędzy godziną 23.00 i pó??nocą, nastąpi koniec świata. Jedyną nadzieją ludzkości jest bezbożny, były policjant, Jericho Cane. W roli głównej zobaczymy Arnolda Schwarzeneggera.[/more]

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram