Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Filmy Sci-Fi na YouTube za darmo

Filmy Sci-Fi na YouTube za darmo

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
  • Author
    Participant

Bez większego rozgłosu wystartował w Youtube serwis z pełnometrażowymi filmami, które można oglądać bez uiszczania jakichkolwiek opłat. Więcej szczegółów w dalszej części.

[more]

Dołączona grafika

Pośród kilkunastu kategorii figuruje również gatunek Science Fiction, który naturalnie najbardziej nas interesuje. Na chwilę obecną dostępnych jest jedynie siedem filmów. W większości żadne arcydzieła, ale dwa z nich są godne uwagi.

Pierwszy z nich to Metropolis Fritza Langa z 1927 roku - jedno z ważniejszych dzieł fantastyki naukowej. Drugi to Destination Moon - pierwszy "większy" film sci-fi produkcji amerykańskiej, wyreżyserowany przez George'a Pala. Pozostałe możliwe do obejrzenia filmy to: Supercroc, Slip Stream, People From Space, Hideous Sun Demon oraz The Capture of Bigfoot. Udostępnione filmy pochodzą z wytwórni MGM, Lionsgate i Sony Pictures.

Dołączona grafika

Pozostaje mieć nadzieję, że Google pokusi się o dorzucenie innych, niekoniecznie najnowszych filmów. Jest bowiem sporo świetnych klasyków: Robinson Crusoe on Mars, Time Machine, War of the Worlds, When Worlds Collide, The Day the Earth Stood, Earth vs. the Flying Saucers i wiele, wiele innych.

Serwis dostępny pod adresem: http://www.youtube.com/movies/science_fiction.[/more]

Infango
    Participant

co tu pisać SUPER jak chcę więcej, czemu niema nic z pl ( a już wiem KASA )

Jamjumetley
    Participant

Byłem ciekaw, czy dodano jakieś fajne filmy i puszę przyznać, że YouTube ma u mnie potężnego plusa. Serwis dodał do listy jeden z najlepszych filmów mojego dzieciństwa - Robinson Crusoe on Mars. Jak tytuł wskazuje, jest to ekranizacja powieści Daniela Defoe przeniesiona w kosmos. Nawet Piętaszek jest 😉 Myślę, że można by zrobić z tego materiału naprawdę dobry re-make. Jako ciekawostkę dodam, że małą rólkę w tym filmie dostał Adam West, czyli serialowy Batman. Szczerze polecam!

Dołączona grafika

Co więcej - kilkanaście dni temu Film Score Monthly wydało soundtrack z tego filmu, więc jestem tym bardziej szczęśliwy.

Filmów w kategorii Sci-Fi na dzień dzisiejszy jest - 23 sztuki.

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram