Filmy online

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
 • Author
  Posts
 • Senok
  Participant
  #5841

  Yo!Po długiej przerwie od forum, najwyższy czas coś napisać... nie koniecznie mądrego 😉 .Jak w temacie wątku, może korzystacie z jakichś serwisów, na których można oglądać filmy online? Ja ostatnio wchodzę na http://www.seans24.pl - niestety mają pewne ograniczenia (co najmniej 17 minutowa przerwa po 72 minutach oglądania filmów..., którą można ominąć wg. ich instrukcji - mnie i tak nie działała :P). Słyszałem jeszcze o ipla.pl, ale nigdy tam nie byłem.Może znacie jakieś inne dobre serwisy z których warto korzystać? Oczywiście komentarze do 2 w/w. mile widziane...Pzdr. ...

  Cross
  Keymaster
  #93480

  Tu są seriale: http://iitv.info/

  Można obejrzeć 72 minuty (potem 54 minuty przerwy).

  fluor
  Keymaster
  #93482

  Ipla to przede wszystkim kontent Polsatu, czyli jeśli tam jest jakiś fajny serial, to będzie można go obejrzeć bezpłatnie (czy może za kosztem reklam). Poza tasiemcami typu Samo życie można trafić na kilka ciekawych pozycji (seriale polityczno-kryminalne), które są niezłe.Podobnych serwisów jest w Polsce coraz więcej.

  Manul
  Participant
  #93484

  Filmy oglądam na filmio.plGłównie korzystają z serwisu Megavideo, gdzie po 72 minutach trzeba sobie zrobić przerwę. Jednak wystarczy zbuforować film, a następnie włączyć przeglądarkę by działała offline. No i po 72 minutach oglądam od momentu na którym zakończyłam, bez 54-minutowej przerwy.

  Senok
  Participant
  #93488

  Czyli widzę, że poza Iplą, wszystko działa podobnie. Ja na Seans24 odświeżałem stronę i z 54 minut miałem 17 minut przerwy. Przełączając przeglądarkę w tryb offline, nie wiedzieć czemu, dalsze oglądanie filmu mi też nie działało. Może macie jakąś podpowiedź?

  Romek 63
  Participant
  #93490

  Może kogoś zainteresuje ta wiadomość :

  Polskie hity telewizyjne trafią na YouTube?

  http://vbeta.pl/2010/10/13/pelne-wersje-po...afia-na-youtube

  YouTube i Telewizja Polska podpisały porozumienie dotyczące współpracy. Nadawca już niedługo udostępni w serwisie swoje audycje. Sprawdź, co znajdziesz online.

  W komunikacie prasowym na ten temat można przeczytać:

  W ramach podpisanej z YouTube umowy TVP rozbuduje istniejący kanał i będzie zamieszczać w serwisie pełne odcinki audycji po emisji na antenie oraz programy archiwalne, które cieszą się popularnością w Sieci. Z ponad 120 tys. materiałów wideo dostępnych na stronie tvp.pl część zostanie udostępniona w YouTube.

  Utworzone zostaną też kanały tematyczne, m.in.: sport, rozrywka, kabarety i styl życia (…). Planowane są wspólne akcje promocyjne angażujące użytkowników i wykorzystujące narzędzia społecznościowe YouTube. Zamieszczane materiały wideo będą dostępne na całym świecie (część nie będzie dostępna w Ameryce Północnej i Południowej).

  Niestety, szczegóły umowy nie są znane. Nie wiadomo też, jakie filmy znajdą się w serwisie. Od 2006 r. Telewizja Polska ma swój kanał w YouTube. Znaleźć tam można jednak głównie materiały marketingowe – zwiastuny audycji telewizyjnych i seriali oraz ich fragmenty (np. popularny skecz „Imieniny” Kabaretu Moralnego Niepokoju”).

  Galactica
  Participant
  #93653

  Może kogoś zainteresuje ta wiadomość :

  Polskie hity telewizyjne trafią na YouTube?

  http://vbeta.pl/2010/10/13/pelne-wersje-po...afia-na-youtube

  Mnie na pewno nie 😀

  Ja oglądam wszystko dzięki serialeonline. Korzystają tam z Megavideo, ale dzięki pewnej wtyczce do Firefox'a ominąłem problem limitów. Kończę jeden odcinek i zaczynam drugi nie czekając ani sekundy. 😀

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram