Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Film World of Warcraft ma już reżysera

Film World of Warcraft ma już reżysera

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 30 total)
  • Author
    Participant

Budżet budżetem, ale jakby robiono pełnometrażowy DS-9 to byś chyba obejrzał, nie bacząc na wysokość nakładów finansowych? ;)Nie o efekty mi chodzi... Dobra fabuła nie wymaga wysokiego budżetu, w DnD spokojnie znalazłoby się tematów na nieco ambitniejszą opowieść 🙂 To zrekompensowałoby mi niedociągnięcia. Cóż, pomarzyć dobra rzecz.

Krusty
    Participant

Budżet budżetem, ale jakby robiono pełnometrażowy DS-9 to byś chyba obejrzał, nie bacząc na wysokość nakładów finansowych? 😉

Zależy od fabuły, nie jestem zwolennikiem pełnometrażowego DS9 uważam że można było co najwyżej pokusić się o jeszcze jeden sezon ale z drugiej strony wszystko co trzeba było opowiedzieć zostało opowiedziane.

Barusz
    Participant

Poza dalszymi losami Odo, Kiry, rodziny Sisko, Garaka, procesem Female Changeling, odbudową społeczeństwa Kardasii, rozliczeniami w rządowych sferach Bajor, Ferenginaru itd. 😉 O niejasnej przeszłości samego Dominium i lizaniu ran w Federacji nie wspomnę.Też nie jestem zwolennikiem filmu, bo nie dałoby się go zrobić tak, by mógł zainteresować też ludzi spoza fandomu, już prędzej może powstałby miniserial (?). Ale gdyby coś nakręcono, to bym z wielką radością obejrzał, ale jeśli nie powstanie, to nie dlatego, że brakuje tematów, czy że wszystkie zamknięto.

r_ADM
    Participant

Serio.... dla mnie to sztampowe fantasy

Oczywiscie, ze tak, ale to sztampowe fantasy ma kilka postaci lepszych niz w calym lotrze. Sama odmiana gatunku tez bardziej podoba mi sie warcrafcie niz w lotrze.

Krusty
    Participant

Serio.... dla mnie to sztampowe fantasy

Oczywiscie, ze tak, ale to sztampowe fantasy ma kilka postaci lepszych niz w calym lotrze. Sama odmiana gatunku tez bardziej podoba mi sie warcrafcie niz w lotrze.

Ja wole jednak klimaty Gry o Tron czy Wieśka.

Cross
    Keymaster

Zależy, czego się szuka 😉

"Doom", "BloodRayne", "Alone in the Dark", "Resident Evil", nawet "Dungeon Siege"... Wszystko adaptacje filmowe gier.

Otóż to. Dla mnie wszystkie wymienione przez Ciebie filmy były słabe. Mógłbym dorzucić jeszcze kilka do listy 🙂

The D
    Participant

Też nie jestem zwolennikiem filmu, bo nie dałoby się go zrobić tak, by mógł zainteresować też ludzi spoza fandomu,

To może film telewizyjny, albo od razu na DVD? W przypadku StarGate to cię chyba sprawdza, bo nakręcili ich kilka (nie wiem jak z jakością, bo nie widziałem żadnego).

Krusty
    Participant

Praktycznie niemożliwe rozebrali dekoracje i sprzedali je już dawno nie wspominając o kłopotach z obsadą.

Silver Phoenix
    Participant

Blue box rules ;)DS-9 zrealizowane w sposób analogiczny do "Final Fantasy" byłoby ciekawym doświadczeniem. I w sumie WoW-a można byłoby machnąć podobnie - jak pokazują trailery i intro Blizzarda - można...Tylko te koszty 🙂

Krusty
    Participant

Blue box rules 😉 DS-9 zrealizowane w sposób analogiczny do "Final Fantasy"

Uważaj bo trafisz na moje czarną listę za takie herezje nie wiem co gorsze to pierwsze czy drugie 😛 Oczywiście mogę odszczekać moją nienawiść do BB po premierze Avatara.

The D
    Participant

Praktycznie niemożliwe rozebrali dekoracje i sprzedali je już dawno nie wspominając o kłopotach z obsadą.

Teraz tak i to pewnie z wielu powodów (jak choćby przekonania aktorów). Chciałem tylko zwrócić uwagę, że można robić hermetyczne filmy skierowane głównie do fanów.

Krusty
    Participant

Teraz tak i to pewnie z wielu powodów (jak choćby przekonania aktorów). Chciałem tylko zwrócić uwagę, że można robić hermetyczne filmy skierowane głównie do fanów.

Przykład ostatniego filmu ze świata B5 pokazuje ze to nie możliwe.

Barusz
    Participant

StarGate, podobnie zresztą jak BSG ma tu łatwiej, bo to seriale robione z myślą w pierwszym rzędzie o kablówkach. Inaczej niż ST czy B5.

The D
    Participant

Przykład ostatniego filmu ze świata B5 pokazuje ze to nie możliwe.

Mógłbyś rozwinąć (B5 leży na mojej liście do obejrzenia, ale musi jeszcze troche poczekać)? Z resztą filmów B5 z tego co wiem było kilka.

Krusty
    Participant
Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 30 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram