Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Film Transformers - nowinki

Film Transformers - nowinki

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • Slawek
  Moderator
  #3162

  Don Murphy i Ian Bryce, jedni z producentów zapowiadanego filmu Transformers ujawnili na jego temat parę nowych informacji.

  Film będzie zawierał wiele charakterystycznych elementów znanych nie tylko z serii telewizyjnej ale także komiksów i zabawek. Fabularnie jednak tworzyć będzie całkowicie nową historię, nie związaną z jakimikolwiek poprzednimi wersjami.

  Transformers przedstawi nam z początku historię wielkiej wojny Autobotów i Decepticonów. Główny wątek rozpoczyna się gdy osiemnastoletni Sam Witwicky (Shia LaBeouf) znajduje wiekowe okulary swego dziadka z informacją dotyczącą lokacji "Energon Cube" - dziwnego artefaktu, który to później próbuje sprzedać na eBay'u. Następnie film podąży pięcioma osobnymi ścieżkami, które w końcu doprowadzą do ostatecznej potyczki dwóch zwalczających się grup robotów.

  Duża waga podczas produkcji przykładana jest do elementów wizualnych. Twórcy nie chcą aby wszystko wyglądało sztucznie i komputerowo przez co stworzyli nawet kilka modeli robotów w pełnej skali oraz kilka mniejszych, które później są ewentualnie wspomagane animacją komputerową. Sami wypowiadają się o tym bardzo entuzjastycznie. Liczą także na dobrą sprzedaż zabawek.

  Premiera filmu czwartego lipca.

  Więcej szczegółowych informacji na SCI FI Wire:

  http://www.scifi.com/scifiwire/index.php?c...=3&id=40250

  http://www.scifi.com/scifiwire/index.php?c...=0&id=40258

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram