Forum Fantastyka Star Trek Ferengi Rules of Acquismon

Ferengi Rules of Acquismon

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
  • Author
    Participant

Reguła 1/285

Pieniądze i złoto to bardzo kocham. Jak już mam je od innych to ich nie oddam.

😉

Reguła 2/285

Porządnego klient nie możesz oszukać, ale nie zaszkodzi spróbować

😆

Mod: Posty zostały połączone - polecam lekture regulaminu forum, zwłaszcza punkt o NIE UMIESZCZANIU kilku postów pod rząd i NIE NABIJANIU postów.

Reyden
    Participant

mam pytanie Czy chcesz kazą regułe pisać w osobnym poście ??

Armageddon
    Participant

Nie koniecznie ale jak bym napisał wszystkie odrazu to niebył by to temat ale informacja.

Gosiek
    Participant

A ja mam pytanie na ile te "zasady" są parodią tych prawdziwych, które mieliśmy okazję poznać w serialach ST? Gdyż z tego co widzę, to raczej z oryginałem mają niewiele wspólnego, a w takim razie miejscem dla nich odpowiednim będzie Mesa, najlepiej topic Pogaduszki. Ew. proponuję pisać w temacie o Zasadach zaboru, który już na forum istnieje - tu jest link. Tylko wtedy prośba o dołączenie informacji, że jest to "nieco zmieniona" wesja Zasad.

PS. To słowo na "A" w nazwie tematu coś oznacza?

PPS. Armageddon - poza typowo informacyjnym tematem "Trek news" pozostałe raczej służą dyskusji a nie wklejaniu kolejnych postów tego samego autora, co zresztą łamie forumowy regulamin. Liczba postów nie zmieni tego, że będzie to informacja - tyle, że niepotrzebnie rozbudowana do kilkunastu czy kilkudziesięciu wpisów zamiast jednego.

rafal.zieba
    Participant

Liczba postów nie zmieni tego, że będzie to informacja - tyle, że niepotrzebnie rozbudowana do kilkunastu czy kilkudziesięciu wpisów zamiast jednego.

[post="20495"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]

Pure vulcan logic. Fascinating.

Mod: bez offtopicow. ;>

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram