Farscape

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 59 total)
  • Author
    Posts
  • Gosiek
    Participant
    #2160

    Ci, którzy podobnie jak ja, polubili Farscape zapewne wiedzą, że SciFi Channel zamierza pokazać nam w końcu zakończenie serialu. Niestety, zamiast oczekiwanego piątego sezonu, będziemy mieli okazję obejrzeć jedynie czteroodcinkowy miniserial. Ale dobre i to, że jeden z najlepszych seriali scifi jaki kiedykolwiek powstał, będzie miał kontynuację. W miniserii zobaczymy oczywiście tych samych bohaterów i dalszy ciąg już znanych wątków.

    Ostatnio w sieci pojawił sie pierwszy teaser nowego Farka - można go ściągnąć (ok 4 mb) lub obejrzeć tutaj. Plik jest w formacie wmv.

    A na premierę nowej serii przyjdzie nam poczekać do października.

    r_ADM
    Participant
    #20408

    moze po miniserii jeszcze cos nakreca ?! wiem, ze to malo prawdopodobne, ale kontynuacja tez taka byla ;)btw czy far nie jest pierwszym, od czasow tosa, serialem, ktory wskrzesili po kampanii fanow ???

    Gosiek
    Participant
    #20432

    Czy tylko po kampanii fanów to nie mam pewności, ale z tego co wiem, to Far od początku był planowany na 5 sezonów. I pewnie dlatego fanom łatwiej było o niego walczyć - wiedzieli, że jest jakaś szansa na dalszy ciąg, że już były/są plany kontynuacji. I dobrze, że sie udało - obyśmy się tylko nie zawiedli. Mam nadzieję, że miniserial okaże się równie dobry jak jego pierwowzór. I że zachowa jego zakręcony, niesamowity klimat - coś, co dla mnie jest esencją Farka (oprócz genialnych alienów rzecz jasna). 😛

    r_ADM
    Participant
    #20433

    Moze byl planowany na 5 sezonow, ale po czwartym skasowali i caly plan poszedl sie...btw imo, esencja fara sa swietnie pisane i grane postacie 😉

    Gosiek
    Participant
    #20435

    Z planami tak niestety często bywa, nawet tymi dobrymi...Co do postaci zgoda - są świetnie napisane i zagrane, ale to też część składowa panującego w serialu klimatu. Dla mnie Far to serial, w którym poznajemy świat oczyma głównego bohatera - tak jak on długo nie wiemy o co chodzi, próbujemy jakoś rozgryźć to nowe, dziwne i zupełnie obce uniwersum. Świat, który został genialnie pokazany i wykreowany. I jest baaardzo zwariowany, a przez to jeszcze ciekawszy i fajniejszy. :mrgreen: Nie ma nic powiedzianego od razu, żadnej wiedzy danej oglądającemu 'z góry' - i to sprawia, że serial staje się wciągający. Chciałabym, żeby w powstającym teraz zakończeniu było tak samo.

    Krusty
    Participant
    #20531

    Powiem tak ja osobiście bardzo lubię farka, co nie zmienia tego, iż uważam ten serial za jeden z najdziwniejszych, jakie dane było mi oglądać, oczywiście w sensie pozytywnych. Po części wynika to z tak świeżego klimatu jak i genialnych postaci(mój osobisty ulubieniec to pewien nerwowy klon o imieniu Harvey). Co do kontynuacji to szkoda, że będzie to tylko miniserial cały sezon byłby lepszy, ale jak to się mówi lepszy wróbel w garści niż kanarek na dachu.

    r_ADM
    Participant
    #20532

    ten serial za jeden z najdziwniejszych, jakie dane było mi oglądać, oczywiście w sensie pozytywnych.

    fakt do konca normalny ten serial nie jest 🙂

    a propos dziwnych polecam LEXXa. to jest dopiero szok. Far w porownaniu z Lexxem to nic. Lexx jest zakrecony jak chinskie U 😉

    Gosiek
    Participant
    #21357

    Ponieważ premiera Farscape: Peacekeeper Wars zbliża się wielkimi krokami (tak, 17 października jest coraz bliżej :wink:) w sieci kilka dni temu pojawił się trailer miniserialu, który można obejrzeć w tym miejscu - link. Zapowiada się ciekawa jesień tego roku. 😛

    Krusty
    Participant
    #21367

    Mniam, mniam aż mi ślinka poleciała zapowiada się nawet więcej niż znakomicie.

    player_sct
    Participant
    #22275

    panowie mam nadzieje ze mnie nie zjecie za to pytanie - mialem okazje obejrzec sobie juz filmik z sieci - genialny absolutnie, swego czasu nawet sciagalem z anglii jednego boxseta na dvd - koszmarnie wielkie pieniadze - dlatego za bardzo niestac mnie na wiecej i tu pytanie - czy ktos z was posiada ten serialik na dvd? zadne dvdripy w divxie - tylko full dvd mnie interesuje... bylbym wdzieczny za jakąs pozytywna odpowiedz

    Wiktoria
    Participant
    #25314

    Idę za poradą pewnej inteligentnej persony [Edit: Tego co tu było – nie ma – bo zrozumiałam na kim używam seksapilu ^^” – wiem, wiem... czytanie ksyw ze zrozumieniem wychodzi na dobre :/]. Sprawa jest prosta, chciałabym się was zapytać jak uważacie, czy profile psychologiczne ras/postaci są kopia Treka czy nie ? Aby tak naświetlić dokładnie o co mi dokładnie chodzi. Od razu wytłumaczę iż nie pamiętam nazwy ras ani imion bohaterów. Mamy tam honorowego Wojownika, który walczy mieczem [przede wszystkim] który zmienia się w karabin pulsacyjny – jak dla mnie wypisz wymaluj Klingonin [nie mam pewności jak to się odmienia]. Babkę roślinkę, bardzo uduchowiona i logicznie myślącą – no właśnie brakuje mi tylko aby co chwile mówiła „to nielogiczne”, żabę [wiadomo o kogo chodzi] – czysty Ferengii – kupiec i nic więcej... sprzedał by swoja matkę... a no tak, zapomniałam że to zrobił – za królestwo ^^”... a ta złodziejka... w Treku była taka rasa, wyglądali jak ludzie ale mieli błony pomiędzy palcami... nieufni a na próby „zaprzyjaźnienia się” na siłę reagują agresją, dodać do tego sarkastyczności i mamy tę pannę w zielonym kubraczku. A o Rozjemczynii i głównym bohaterze nie wspomnę bo to banał... za to wyjątkowa sprawa to Pilot i sam statek typu Lewiatan – to są nietuzinkowe postacie, chociaż jak bym się uparła to postacie trochę „borgowate”...A taka sprawa o której pomyślałam sobie podczas pisania o rozjemcach – Czemu dali taka – nie oszukujmy się – brzydka kobietę jako partnerkę głównego bohatera :>

    r_ADM
    Participant
    #25318

    Mamy tam honorowego Wojownika, który walczy mieczem [przede wszystkim] który zmienia się w karabin pulsacyjny – jak dla mnie wypisz wymaluj Klingonin

    Ka D'argo Luxan. czy jest kopia klingona ?? oczywiscie nie, dlatego, ze klingoni nie sa pierwsza w historii sf, ani w ogole literatury rasa czy nacja kierujaca sie honorem.

    Babkę roślinkę, bardzo uduchowiona i logicznie myślącą – no właśnie brakuje mi tylko aby co chwile mówiła „to nie logiczne”, żabę [wiadomo o kogo chodzi]

    jak wyzej. trek nie wymyslil postaci uduchowionych. poza tym zhaan nie kieruje sie logika a raczej uczuciami wiec porownanie cokolwiek chybione.

    ogolnie wszystkie twoje porownania sa strasznie powierzchowne i plytkie.

    dla czego dali taka – nie oszukujmy się – brzydka kobietę jako partnerkę głównego bohatera :>

    rotfl 🙂

    jakby to powiedziec... meska czesc widowni raczej sie z toba nie zgodzi 😛

    Wiktoria
    Participant
    #25327

    ogolnie wszystkie twoje porownania sa strasznie powierzchowne i plytkie.

    Bla, bla, bla... bo ogólnikowe opinie takie nie są 😛 [Trzeba było napisać większość :>]

    rotfl 🙂

    jakby to powiedziec... meska czesc widowni raczej sie z toba nie zgodzi 😛

    Hym, jak by to powiedzieć... to może niech się jeszcze trochę tej „męskiej części widowni” wypowie... no chyba że już przeprowadziłeś ankietę a temat gustów odnośnie ogromniastego nochala tej kobiety 😛 Oczywiście mogę się mylić i wyjdzie na to że obecnie faceci posiadają jakąś więź telepatyczną i wypowiadasz się w ich jednogłośnym imieniu 😉

    r_ADM
    Participant
    #25329

    no chyba że już przeprowadziłeś ankietę a temat gustów odnośnie ogromniastego nochala tej kobiety 😛

    alez, nie trzeba przeprowadzac zadnych ankiet, wystarczy wizyta np. w "Cladia Black's Temple of Beauty" 😛

    Krusty
    Participant
    #25337

    Stare boliańskie przysłowie mówi że są kobiety piękne i zjawiskowe ona jest zjawiskowa!!!

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 59 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram