Forum Fantastyka Komiksowe światy i ich ekranizacje Fantastyczna Czwórka

Fantastyczna Czwórka

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)
  • Author
    Participant

Temat zakładam bardziej z poczucia obowiązku niż ze specjalnej potrzeby.Właśnie wróciłem z projekcji i cóż można powiedzieć. Świetne efekty specjalne, paskudny wróg (o którym od początku wiadomo że będzie "tym złym") i w miarę trzymająca się kupy historyjka (poza technobełkotem, rzecz jasna).Poza tym, nic wybitnego. Film superbohaterski trochę dla młodzieży - prosty jak budowa cepa, nieskomplikowane postacie itd.Tylko znowu ta Alba. Czy ona taka piękna lub utalentowana?

Cross
    Keymaster

Film dla nastolatków.A Alba, cóż... Kiedy ma rozpięty suwak kombinezonu... :blush:

darkside
    Participant

Fantastyczna Czwórka to kawał dobrej fantastyczno-bohaterskiej historii. Choć filmy uważam za popłuczyny dla nastolatków (nie mające wiele wspólnego z komiksem), to pierwowzór, zwłaszcza z przełomu lat 60' - 90' jest świetny. Polecam każdemu kto lubi czytać przygody drużyn, bo osobiście uważam że Fantastyczna Czwórka ma większy potencjał aniżeli popularni X-Mani czy The Avengers - być może to że są „rodziną”. Wersja oryginalna jest oczywiście lepsza niż tytuł marki ultimate.

KaraThrace
    Participant

Potencjał może i ma ale nie jest on wykorzystywany a szkoda bo na pewno byłoby co wykorzystać.W każdym razie witam fana Superbohaterów :)Przeglądam sobie posty i co widzę, miło, miło.

master_bruce
    Participant

Co do komiksowych najnowszych przygód, to mnie zniesmaczyło (po śmierci Johnny'ego) utworzenie Future Foundation i ich te głupie białe kombinezony 🙁

darkside
    Participant

W każdym razie witam fana Superbohaterów smile.gif

Bliżej mi do ogólnie pojętej fantastyki i Sci-Fi, a że niektóry komiksy o to zahaczają (właściwie to większość) to również je zgłębiam 🙂

I. Thorne
    Participant

Ja oglądałem 2 częśc filmu i wypowiem się tylko o niej.Największy plus to jak pokazali medialnych superbohaterów, wreszcie koniec z opaską na oczy i nikt nie wie, że to zbawca świata. Gdyby istnieli tacy mutanci to prasa bardziej by się zajmowała ich życiem niż polityków.Srebrny Surfer jest dość dobrze zagrany, ale Galactus? To ma być niszczyciel planet? Z nim to Supermen miałby problem, ale przydupas, nawet z fajną deska surfingową :>Reszta to kiepścizna, a Alba jako blondi po prostu wygląda szmatowato. Zreszta nie wiem czym sie ludziska nią podniecają, wcale nie jest taka ładna.

Jamjumetley
    Participant

Galactus właśnie fajny był. Komiksu nie znam, ale we wszelkich kreskówkach zawsze ukazany był jako kolos w dziwnej czapce. Tu okazał się być chmurą przemierzającą kosmos (momentami wyglądającą jak zarys wspomnianej postaci). Jak dla mnie - całkiem odświeżające...

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram