Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Fani walczą o Miecz Prawdy

Fani walczą o Miecz Prawdy

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
  • Author
    Keymaster

Fani Miecza Prawdy (Legend of the Seeker) postanowili rozpocząć akcję ratowania swojego serialu po tym, jak wytwórnia ABC zdecydowała się nie przedłużać produkcji o trzeci sezon. Czy mają szansę? Trudno powiedzieć, ale na pewno zabrali się do dzieła z dobrej strony.

[more]Zebrawszy blisko 10 tys. dolarów, fani zgromadzeni wokół projektu Save Our Seeker rozpoczęli kampanię reklamową w poczytnych magazynach związanych z przemysłem telewizyjnym i filmowym. Na pierwszy ogień poszedł Variety, następny według zapowiedzi ma być The Hollywood Reporter.

Strona projektu - SaveOurSeeker.com.

A tak wyglądała reklama zamieszczona w Variety:

Dołączona grafika

Źródło: SCI FI Wire[/more]

perekel
    Participant

Trzymam kciuki za powodzenie akcji. :yes:

Eviva
    Participant

Czy ja wiem? ratowanie "Enterprise" nie przyniosło rezultatów, a szkoda.

Piotr
    Keymaster

Trudno uratować słaby serial. ;>

Eviva
    Participant

No i to właśnie...

Krusty
    Participant

No i to właśnie...

Legend nie jest wybitnym serialem ale bardzo dobrym serialem już tak, drugi sezon jest na wysokim zazwyczaj poziomie, miał trochę słabszy środek ale ostatnie i pierwsze odcinki są bardzo dobre, szkoda by go było zwłaszcza ze oprócz świetnego "Merilna" i zapowiadającej się genialnie "Gry o Tron" to nie ma takich seriali. Inna sprawa, że Legend jest produkowany w syndykacji a nie jak Entek dla jednej stacji, więc ma teoretycznie o wile większe szanse na ratunek.

Eviva
    Participant

Cóż poradzę, kiedy ten serial zupełnie nie dopadł mi do gustu.

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram