Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Fani FlashForward długo sobie poczekają

Fani FlashForward długo sobie poczekają

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
 • Author
  Posts
 • cinus
  Participant
  #5238

  ABC zaszokowała wszystkich fanów swojej nowej produkcji FlashForward, zmieniając termin rozpoczęcia emisji drugiej połowy sezonu pierwszego ze stycznia na początek marca przyszłego roku. Spekuluje się, że rozważane jest anulowanie dalszej emisji (planowo ukazać się miały 24 odcinki), a przeniesienie emisji jest 'tymczasowym odroczeniem wyroku'.

  [more]Warto przypomnieć, że od czasu premiery średnia oglądalność serialu spadła aż o 22%, co nie napawa bynajmniej optymizmem. Ponadto, fani są zawiedzeni, gdyż przeniesienie emisji skutkować będzie brakiem zgodności czasu rzeczywistego z serialowym (wydarzenia z 6 kwietnia serialowego poznamy np. w maju).

  Spekuluje się, że w wypadku anulowania produkcji w marcu wyemitowany zostanie dwugodzinny 'special', po nim zaś równie długi finał sezonu/serialu.

  Źródło: Airlock Alpha[/more]

  Infango
  Participant
  #82472

  No ale jeżeli chodzi o ścisłość to przełożenie to jest podyktowane transmisjami olimpiady zimowej. I dlatego będzie takie opóźnienie.

  cinus
  Participant
  #82478

  W sumie masz rację, ale to tylko jedna strona medalu. Zawsze można było serial wcisnąć na inną godzinę.

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram