Forum Fantastyka Star Trek Fanfilm- ankieta

Fanfilm- ankieta

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 22 total)
  • Author
    Posts
  • Thengel
    Participant
    #2114

    Otóż mamy (team od fan-filmu) ogromny problem. Jak nazwać statek. Pod długich dyskusjach udało nam się ograniczyć listę do 4. Proszę się nie śmiać to naprawdę poważny problem 🙂

    fije
    Participant
    #19638

    Czy twórcy nazw tez moga głosowac na swoje statki 🙂 ?

    Domko
    Participant
    #19639

    Czemu nie - ja zagłosowałem na swoją. Jeśli wszyscy autorzy nazw tak zrobią, to każda z nich będzie miała po jednym głosie, więc to i tak nie będzie miało znaczenia, bo będzie podzielone po równo.

    r_ADM
    Participant
    #19640

    taa, kolejny serial o podrozach miedzygwiezdnych... dokladnie tego trzeba trekowi, czwarty serial o lataniu.

    Domko
    Participant
    #19642

    Dlaczego się wypowiadasz nawet nie wiedząc jak wygląda scenariusz? Nawet nie spytasz, a od razu ci się coś nie podoba.Dla twojej wiadomości: nie ma tam praktycznie nic o lataniu, a już na pewno o odkrywaniu nowych światów. Więc zanim znów zaczniesz krytykować, to się spytaj.

    mattik
    Participant
    #19647

    Czemu??? Ja chciałbym taki fajny serial o lataniu i odkrywaniu nowych światów jak TNG :-P. Ale oczywiście najlepsze są nowe pomysły.

    Gosiek
    Participant
    #19649

    Rozumiem, że inne nazwy niż zaproponowane przez twórców fan-filmu raczej nie wchodzą w grę? Te, wśród których mamy wybierać nie są co prawda złe, ale są, moim zdaniem, zbyt oczywiste, jakby żywcem wyrwane z TNG. I trochę za dużo w nich utopii - latająca równość czy wszechstronność raczej wywołuje u mnie lekki uśmiech, ale być może to tylko moje odczucia. ;>

    fije
    Participant
    #19650

    To tak z czystej ciekawości, jak bys nazwał statek? Podaj tylko jedna nazwę.

    mattik
    Participant
    #19652

    Szczerze mówiąć nawet nie zwracałem uwagi na znaczenie nazw 8), tylko na to czy jest fajna, łądnie brzmiąc nazwa, ale w tej chwili nie mogę sobie przypomnieć na co zagłosowałem :P.BTW. Gosiek jest kobietą :-P.

    Gosiek
    Participant
    #19653

    @ fije - po pierwsze nie 'nazwał' tylko 'nazwała', ja nie jestem facetem tylko dziewczyną :twisted:. Po drugie - kilka nazw, które mi się podobają: Excalibur, Horizon, Pegasus, Phoenix, Renegade, Ulysses... Ja wolę raczej nazwy wzięte z mitologii, historii (np. od znanych postaci, bitew itp.) czy choćby z astronomii - w końcu nazwy planet, gwiazd i całych konstelacji też są ciekawe. Raczej nie przemawiają do mnie takie abstrakcje jak: równość, przedsiębiorczość, współdziałanie itp. To mi zupełnie nie pasuje na nazwę statku kosmicznego.Btw, z zaproponowanych nazw jedyną, która jakoś do mnie przemawia jest Explorer, reszta, jak już pisałam, to za wysoki poziom abstrakcji. :-P--==EDIT==--Thengel: na razie Explorer powoli zyskuje przewagę, więc nie wiem czy druga runda będzie potrzebna. :> Gdyby jednak tak się stało, to ja bym wybrała USS Horizon. 😛

    Thengel
    Participant
    #19654

    Gosiek jasne że możesz zaproponować nową nazwę tylko że ankieta już jest rozpoczęta. Nie pomyślałem o odpowiedzi inna 😳 . Proponuję zrobić tak że jeżeli równość Równości i Odkrywcy się utrzyma to w drugiej rundzie dodać twoją propozycje 🙂 Tylko podaj jedną.

    fije
    Participant
    #19655

    @ fije - po pierwsze nie 'nazwał' tylko 'nazwała', ja nie jestem facetem tylko dziewczyną :twisted:.

    Sorki za pomyłke, nie patrze na niki, tylko na avatarki, a tam facet jak sie patrzy 😛

    Poza tym podając do ankiety nazwę USS Versatile sugerowałem się że tak powiem "świeżością" nazwy, tym, że jeszcze nigdy takiej nie słyszałem, a za przeproszeniem Excaliburów, Pegasusów, Phoenixów, Renegadeów, Ulyssesów, to chyba tysiące razy w różnych filmach, czy gierkach słyszałem.

    Jedynie horizon, który zaproponowałaś mi sie podoba, bo też o nim juz wczesniej myslałem, ale wybrałem Versatile.

    Domko
    Participant
    #19668

    Proponuję zrobić tak że jeżeli równość Równości i Odkrywcy się utrzyma to w drugiej rundzie dodać twoją propozycje 🙂 Tylko podaj jedną.

    Dobry pomysł, aby zrobić drugą rundę. Można by w niej umieścić zdobywców dwóch pierwszych miejsc w ankiecie i dodać nowe propozycje.

    Ja jestem za, chociaż na razie moja propozycja (Explorer) jest na pierwszym miejscu. 😀

    Ale tak naprawdę nie chodzi o to, co się spodoba nam, twórcom FanFilm, tylko osobom z zewnątrz, które oglądają treka, a na tym forum jest ich duuuużo.

    tkepski
    Participant
    #19671

    Jestem za 2 rundą.

    Prawdę mówiąc proponowane nazwy są dla mnie (zwłaszcza po przetłumaczeniu) strasznie, jak to juz ktoś wcześniej okreslił, utopijne. nie żebym potrafił wymysleć lepsze 😳 ale np. propozycja USS Horizon wydaje mi się znacznie ciekawsza. od przedstawionych w ankiecie.

    Hmmm... a może USS Beyonder

    mattik
    Participant
    #19677

    Ja zaproponuje kilka 8) nazw (niektore sa bezsensowne, ale to szczegół :P) :USS Crossaxe (największy zamek - ruiny - w polsce - Krzyztopor)USS HabitatUSS Cracow 😛 😛 USS Dairy (to jesli film bedzie komediowy)USS AndromedaUSS TzarUSS Reagan USS Tucker 😛 :mrgreen:USS RomeUSS RustlingUSS SiriusUSS WolfUSS CopernicusUSS OtherwiseUSS Bribe 😈 USS GallowsUSS CycloneUSS SalmonUSS HawkingUSS EinsteinUSS TolkienUSS TowelUSS DecaffeinatedUSS UselessUSS WhipUSS Beam (Marek Beam :P) USS ObeseMi się najbardziej podoba Bribe... 😈 .

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 22 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram