Forum Fandom Opowiadania Fan fiction

Fan fiction

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
  • Author
    Posts
  • Zarathos
    Participant
    Coen
    Participant
    #16193

    Poczekam na tłumaczenie:)

    Za najlepsze opo ST jakie ja czytałem uwazam również kroserwer którego tytułu równiez nie pamietam. wiem ze okret federacji walczył tam z okretami cieni (ich wiazka była porwnywalna moca do fazera XII) i w pewnym momencie do walki dołączył okret klasy norway (po tym opo stał sie jedna z moich ulubionych klas we flocie ufp), niestety, niewiele wiecej z niego pamietam.

    Oprocz tego to najbardziej lubie ORP by Zeal, ma genialny styl pisania 🙂

    Kruge
    Participant
    #16208

    na http://www.ditl.org jest opo. o spotkaniu UFP z Imperium 🙂 mi sie podobalo... 8)

    Coen
    Participant
    #18609

    Gdzie masz to opo bo nie znalazłem. Możesz podąć bezpośredni link?

    Krusty
    Participant
    #21677

    Postanowiłem odświeżyć ten temat i podać inną lokalizacje gdzie znajdziecie dotychczasowe opowiadania Alberta G a także jego najnowsze dzieło - bardzo moim zdaniem udany, ciekawy a także i niecodzienny crossover b5 i tos-a(oczywiście po angielsku).

    ...

    Mam też propozycje, jeśli ktoś kiedykolwiek z was trafił na jakieś jego zdaniem ciekawe opowiadanie lub cykl po angielsku to niech umieści adres tutaj. Bo z powodu ilości trudno trafić na coś dobrego napisanego w języku Szekspira.

    Zarathos
    Participant
    #21678

    Janusi - ST/B5 - niezle, naprawde niezle

    RenS - ST/B5 - czasy TOS, cos wspanialego

    Writegirl - ogolnie niezle, polecam Sling Shot - SG/LotR

    Castor - B5 - wspanaly autor, wspaniale ffy. Polecam cykl Conspiracy Theory. Jest to, obok A Dark Distorted Mirror jeden z najlepszych ffow jaki wpadl mi w rece

    John Hightower - B5 - takze wspaniale ffy, polecam szczegolnie cykle 2284 i 2285.

    No to chyba narazie starczy :D. Jak przeczytacie to zgloscie sie po jeszcze 😀

    Anonymous
    Guest
    #44351

    Najlepsze ff jakie spotkałem - cały spis 😀 , english required 😉

    Z kanonicznych ( akcja tylko w 1 uni ) polecam:

    Nazwa mówi za siebie 🙂

    Dilgar War część I

    Dilgar War część II

    Jak powinien wyglądać entek

    ST the Dagger I

    ST the Dagger II

    Fatalne Pomyłki ale inne niż te na TSSie , twórczość kolegi Zarathosa 😀

    Fatal Mistakes

    Niekanoniczne ( wg kolejności podobania mi się 🙂 )

    SG/B5 - naprawde super

    Broken Circles Interwined

    ST TOS/B5

    A Thin Veneer I

    A Thin Veneer II

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram