Forum Fantastyka Star Trek Fan Fiction

Fan Fiction

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
  • Author
    Participant

Cześć,jestem tu nowa i mam pytanie. Koresponduję na temat Treka z kilkoma osobami ze Stanów i wszyscy pisujemy opowiadania tzw Fan Fiction - tzn własne charaktery w świecie Treka. Ja dopiero zaczynam, ale goście mają niesamowity dorobek. Czy na polskich stronach można znaleźć coś ciekawego? Jak na razie wynalazłam jakieś bzdety. Jeśli jeszcze raz przeczytam o tym, jak to Chakotay wyznał miłość Janeway, albo Riker pocałował Troi, to zwymiotuję! Czy macie jakieś linki do sensownych stron i ciekawych opowiadań? 😆 dla wszyystkich Fanówmarka

Vashar
    Participant

. Czy na polskich stronach można znaleźć coś ciekawego? Jak na razie wynalazłam jakieś bzdety. Jeśli jeszcze raz przeczytam o tym, jak to Chakotay wyznał miłość Janeway, albo Riker pocałował Troi, to zwymiotuję! Czy macie jakieś linki do sensownych stron i ciekawych opowiadań?

😆 dla wszyystkich Fanów

marka

Welcome aboard 😉

Kiedys byly strony z fajnymi opowiadaniami, wiekszosc z nich przepadla... zostala wykasowana z sieci lub spotkal inny los.....

Polecam okret literacki USS Ocean http://www.ussocean.prv.pl

Mysle, ze znajdziesz tam cos ciekawego (jak rowniez wszyscy co czytaja ten post 😉 )

a... ubiegne Piotra i napisze, ze na forum tez sa opowiadania... ale tego..... nie wszystkie sa dobre ;P no nic... milego czytania 😉

Q__
    Participant

Polecam okret literacki USS Ocean

Po latach dodam, że IMHO najlepszym z oceanowych (oceanicznych? 😉 ) opowiadań - i najlepszym krajowym fanfikiem ST jaki znam - jest "Homo Sum". Przypomnę, bo szkoda, by zniknęło w odmętach Sieci:
    http://ussocean.gwflota.com/mainpages/opowiadania/homosum.html

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram